Vitajte v Adecco Slovensko

Získaj prácu už teraz s nástupom od januára! Pracovník vo výrobe. (Ref. č.: MTB 27943)

Miesto práce
Košický kraj, okres Trebišov, Košice
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce: PRIEMYSELNÝ PARK KECHNEC

AKO BUDE VYZERAŤ VÁŠ PRACOVNÝ DEŇ?
1. Výroba elektro-komponentov, výroba súčiastok do motorov automobilov.
2. Obsluha polo-automatizovaných strojov, manuálne skladanie komponentov.
3. Kontrola komponentov.
4. Nejedná sa o fyzicky náročnú prácu - práca vhodná pre mužov aj ženy.

AKÁ JE ZMENNOSŤ?
1. Zmennosť 12 hod (denná, nočná, 2 x voľno).
2. Zmennosť 12 hod (dlhý/krátky týždeň pričom víkendy sú voľné).

AKÉ SÚ PODMIENKY?
1. Manuálna zručnosť.
2. Bezproblémová dochádzka do priemyselného parku Kechnec (autobus SAD).
3. Dobrý zdravotný stav.

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ?
Na výberové konanie, budú prizvaní iba vyhovujúci kandidáti, ktorí pošlú svoj životopis na e-mailovú adresu jana.ficikova@adecco.com, alebo priamo zareagujú na tento inzerát.

1. Stabilná dlhodobá práca na pracovnú zmluvu.
2. Pracovné prostredie čisté, neprašné, nehlučné, klimatizované.
3. Pravidelné výplaty do 15. dňa nasledujúci mesiac.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť zameraná na vývoj a výrobu hi-tech systémov a elektrokomponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť.
Chuť pracovať.
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.
AJILON, dcérska spoločnosť, je zameraná výhradne na dodávanie ľudských zdrojov v oblasti IT segmentu a to v širokej škále dodávaných služieb a IT expertov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s.r.o.
Mlynská 28
040 01 Košice
ID: 3262930   Dátum zverejnenia: 7.12.2017