Vitajte v Adecco Slovensko

Vedúci inžinier / Lead Engineer

Miesto práce
okres Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre spoločnosť, ktorá je globálnym lídrom v oblasti automobilových interiérov hľadáme Lead inžiniera so skúsenosťou v oblasti vývoja v automobilovom priemysle.
Náplň práce:
  • Manažovanie tímu produktových inžinierov a konštruktérov pri vývoji nových produktov podľa požiadaviek zákazníka
  • Sledovanie nákladov výroby pri jednotlivých projektoch
  • Koordinácia činností medzi zákazníkom, dodávateľom a výrobou
  • Návrh konceptov a realizácií riešení
  • Zodpovednosť za 3D modely - CATIA V5
  • Reporting

  • 13. plat
  • Príspevky na zdravotné a voľnočasové aktivity
  • 5 dní dovolenky navyše
  • Flexibilný pracovný čas

Informácie o výberovom konaní

Globálny líder v oblasti automobilových interiérov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

CATIA - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • Skúsenosti v oblasti vývoja v strojárstve, plastárskom priemysle alebo automotive
  • Znalosť CATIA
  • Ochota cestovať
  • Technické myslenie
  • Prozákaznícka orientácia
  • Organizačné a manažérske zručnosti
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.
AJILON, dcérska spoločnosť, je zameraná výhradne na dodávanie ľudských zdrojov v oblasti IT segmentu a to v širokej škále dodávaných služieb a IT expertov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Daniela Dlabača 33
01001 Žilina
ID: 3261323   Dátum zverejnenia: 13.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou