Konštruktér - ponuka aj pre absolventov s praktickou skúsenosťou!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1100 - dohodou, v závislosti od kvalifikácie a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Motivujúca ponuka aj pre absolventov so skúsenosťou s konštrukciou v CATIA a znalosťou anglického jazyka!

KONŠTRUKTÉRA PLASTOVÝCH DIELOV na oddelenie vývoja.

Hlavná náplň práce:
- spolupráca na nových projektoch v oblasti vývoja plastových dielov
- konštrukčné návrhy v súlade s požiadavkami klienta
- spolupráca s vývojovým tímom, konzultovanie funkčnosti, realizovateľnosti, návrhy na úpravu
- príprava BOM
- práca na štúdiách v oblasti kinematiky a rozloženia

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- zaujímavé finančné ohodnotenie, 13. plat
- 5 dní dovolenky nad rámec zákonníka práce
- relokačný príspevok
- jazykové kurzy, tréningový program
- flexibilný pracovný čas
- cestovné a životné poistenie
- preplácanie PN (5 dni v roku)
- stravné lístky v hodnote 4 EUR plne hradené zamestnávateľom
- referral Bonus
- 100 EUR pri sobáši a narodení dieťaťa
- masáže zdarma a iné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Popredný výrobca plastových interiérov pre automotive.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vyskoškolské vzdelanie (ideálne strojárske zameranie)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

CATIA - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pracovné skúsenosti s konštrukciou sú vítané a preferované
- dobrá orientácia v oblasti konštrukcie v plastárskej výrobe
- používateľ MS Office
- znalosť CAD systémov
- ochota cestovať na služobné cesty

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3261216  Dátum zverejnenia: 15.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1100 - dohodou, v závislosti od kvalifikácie a praxe