Vitajte v Adecco Slovensko

Skvelá práca v Žarnovici! Obsluha linky - motivujúce finančné ohodnotenie+bonusy!

Žarnovica, Prievidza, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Zvolen, Žiar nad Hronom
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
od 528€ v závislosti od kvalifikácie a skúsenosti!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• bežné nastavovacie práce na plynulý chod linky,
• dozor a kontrola výroby,
• oprava, údržba a výmenu nástrojov,
• odstraňovanie bežných porúch na výrobnej linke,
• vyplňovanie formulárov pre výrobu, tvorba dokumentácie
• udržiavanie čistoty a poriadku na výrobnej linke
  • zaškolenie na prácu
  • práca v nepretržitej prevádzke

  • stabilná práca, priateľský kolektív
  • pravidelný príjem, v príjemnom pracovnom prostredí
  • 13. a 14. plat po uplynutí 12 mesiacov pracovného pomeru
  • doprava Žarnovica - Žiar nad Hronom zdarma
  • možnosť ubytovania
  • BONUSY + BENEFITY

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku na michaela.vilcekova@adecco.com.
Viac info na bezplatnej linke 0800 800246, voľba 3 alebo 0415007081.
Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu:-)!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta- spoločnosť, v oblasti strojového obrábania hliníkových profilov pre prémiový automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • prax v podobnej pozícii vítaná
  • vyžaduje sa zodpovednosť k práci a dochvíľnosť
  • dobrý zdravotný stav
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.
AJILON, dcérska spoločnosť, je zameraná výhradne na dodávanie ľudských zdrojov v oblasti IT segmentu a to v širokej škále dodávaných služieb a IT expertov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Daniela Dlabača 775/33
01001 Žilina