Junior .NET developer wanted! Web application development in Telecom business

Miesto práce
Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
We are looking for candidates for the position of Web Application Developer. Our client is a global provider of telecommunication services based in Bratislava. We are looking for members of a new team, who will be working on implementation project of developing Pricing Portal Application used by 2000 users worldwide.

RESPONSIBILITIES
- Providing support and expertise on development of the web application portal
- Working within a team under the supervision of Project Manager on tasks assigned by Business Analysts, providing all related documentation
- Using .NET and C# to provide solutions in application development
- Proposing specific analysis and also dealing with external requester to provide the adequate development recommendations or support
plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
- University degree in IT or related field
- Previous experience with development of web based applications and fluency in English is welcome
- Experience with: Visual Studio Framework 3.5 C#, .Net 2.0, SOAP, Windows environment - Windows Server 2010, SQL Server 2008 R2 coding
- Strong communication skills, team player, reliability, flexibility, ability to work in a complex environment
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Personálna agentúra ADECCO patrí medzi svetových lídrov v oblasti náboru pracovníkov. Poskytuje služby od dočasného pridelenia, náboru na hlavný pracovný pomer až po outsourcing. Vo svete pôsobí vo viac ako 60 krajinách a pomáha každý deň nájsť prácu približne 650 000 ľuďom. Na Slovensku je spoločnosť Adecco Slovakia od roku 2002 a v súčasnosti má 12 pobočiek v rôznych regiónoch.

AJILON je dcérska spoločnosť Adecco Slovakia, ktorá je zameraná na outsourcing a nábor v oblasti IT segmentu.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Adresa
ADECCO Slovakia, s.r.o.
Einsteinova 23
851 01 Bratislava

Kontaktná osoba: Karolina Čechová
Tel.: +421 2 5363 0223
E-mail: poslať životopis

ID: 3259675   Dátum zverejnenia: 3.12.2017