Vitajte v Adecco Slovensko

Chceš mať popri práci čas aj na seba ? Pridaj sa k nám a maj voľné 3 dni v týždni ! Skladník

Miesto práce
Sereď
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto)
4, 60 € / hod. + 20 % bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracuj s Adeccom pre jednu z najväčších spoločností na svete, kde sa stávaš už prvý deň členom rodiny :)
Práca nie je monotónna, zaujímavá a je to hlavne :
  • Práca s vráteným tovarom
  • Príjem reklamácií, ich posudzovanie a spracovanie
  • Práca s čítačkou čiarových kódov a PC
  • Drobná administratíva - práca s PC a internými systémy
  • Premiestňovanie tovaru vysokozdvižnými, paletovými a elektrickými paletovými vozíkmi

  • Práca 4 dni v týždni : Pondelok-štvrtok , Utorok - piatok, víkendy voľné !
  • Mzda 4, 60 E / hod + 20 % bonusy - mzda vyplatená vždy do 15. dňa v mesiaci
  • Životné poistenie
  • Zvýhodnené stravovanie ( 3 chodové menu za 1 EURO + káva, voda, čaj zadarmo )
  • Možnosť kariérneho postupu, získanie cenných skúseností v oblasti logistiky
  • Zabezpečená zvozová doprava na 10 trasách
  • Odmeňovací program
  • Zamestnanecký asistenčný program
  • Zábavné akcie pre všetkých zamestnancov zadarmo niekoľkokrát do roka

  • Svoje žiadosti môžete posielať na aktuálnu mailovú adresu.
  • O pracovnej pozícii sa viac dozviete aj na našej bezplatnej infolinke 0800 200 100.
  • Ak nám zanecháte na seba kontakt na www.najlepšiapraca.sk - do pár minút sa Vám ozveme :)
  • Alebo nás jednoducho príďte navštíviť na našu pobočku v Trnave - Hlavná 14 ( pri ČSOB banke a pizzerii Kitty ).
Pre každého uchádzača na pohovore máme pripravený DARČEK :)
Tešíme sa na spoluprácu!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2018 (ostáva ešte 15 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Medzinárodná spoločnosť hľadá do svojho reklamačného centra v Seredi nových pracovníkov. Skladník v tomto logistickom centre plní úlohy, ktoré spadajú do filozofie komplexného zamerania sa na zákazníka
Pracuje sa v príjemnom, čistom prostredí moderného logistického centra, v novej plne klimatizovanej hale.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca si vyžaduje minimálne znalosti, na všetko ťa zaučia tvoji noví kolegovia.
  • vek minimálne 18 rokov
  • základná znalosť práce s PC
  • pozitívny postoj k práci, zodpovednosť, spoľahlivosť
  • vynikajúce komunikačné zručnosti, schopnosť školiť a zaúčať nových kolegov
  • ochota pracovať na ranné aj nočné zmeny ( podmienka ! )
  • dobrý zdravotný stav ( práca v stoji )
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.
AJILON, dcérska spoločnosť, je zameraná výhradne na dodávanie ľudských zdrojov v oblasti IT segmentu a to v širokej škále dodávaných služieb a IT expertov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Hlavná 14
91701 Trnava
ID: 3240382   Dátum zverejnenia: 9.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4, 60 € / hod. + 20 % bonusy