Samostatný/á mzdár/ka

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hľadáme nového skúseného člena do tímu našej mzdovej účtarne na pozíciu : Senior mzdový účtovník/ účtovníčka. Vašou hlavnou náplňou práce bude:
- Samostatné, komplexné spracovanie miezd
- Spolupráca s HR teamom a finančným oddelením s cieľom presného, včasného a
efektívneho spracovania miezd
- Spracúvanie podkladov o mzdách a odmeňovaní
- Návrh zlepšenia aktuálnych procesov
- Zodpovedosť za spracovanie ročného zúčtovaní daní a zdravotného poistenia.
- Komunikácia so zdravotnými poisťovňami a sociálnou poisťovňou, zasielanie prehľadov,
hlásenie zmien
- prihlasovanie/odhlasovanie zamestnancov do/zo sociálnej a zdravotnej poisťovne
- kontrola a import údajov do interného systému
- vystavovanie potvrdení pre zamestnancov
- sledovanie legislatívnych zmien týkajúcich sa mzdovej agendy
- práca v systéme NAVISION
- zodpovednosť za archiváciu zverených mzdových dokladov podľa zákona
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou, v závislosti od pracovných skúseností
Termín nástupu
dohodou
Iné výhody
- silné zázemie úspešnej spoločnosti s medzinárodnou pôsobnosťou s rodinným
prístupom ku zamestnancom
- firemný notebook
- firemný telefón
- stravovacia karta
- flexibilný pracovný čas
- účasť na rôznych športovo - zábavných podujatiach
Informácie o výberovom konaní
POSTUP:
1. Zaslať CV na mailovú adresu, do predmetu uviesť názov pracovnej pozície
2. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov
3. Výberovému konaniu predchádza krátky telefonát

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Znalosti

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Personalistika - pokročilý
Mzdové účtovníctvo - expert
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
- SŠ, VŠ vzdelanie
- znalosť samostatného spracovania miezd
- znalosti legislatívy – pracovné právo a právo sociálneho
zabezpečenia
- znalosť MS Office - Excel na úrovni pokročilý
- znalosť AJ výhodou, nie však podmienkou
- skúsenosti s prácou v mzdovom systéme Navision -
výhodou, nie však podmienkou
- promptné reagovanie a riešenie problému
- zvládanie stresových situácií
- precíznosť, presnosť
- tímový hráč
- flexibilita
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Personálna agentúra ADECCO patrí medzi svetových lídrov v oblasti náboru pracovníkov. Poskytuje služby od dočasného pridelenia, náboru na hlavný pracovný pomer až po outsourcing. Vo svete pôsobí vo viac ako 60 krajinách a pomáha každý deň nájsť prácu približne 650 000 ľuďom. Na Slovensku je spoločnosť Adecco Slovakia od roku 2002 a v súčasnosti má 12 pobočiek v rôznych regiónoch.

AJILON je dcérska spoločnosť Adecco Slovakia, ktorá je zameraná na outsourcing a nábor v oblasti IT segmentu.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

ID: 3238510   Dátum zverejnenia: 10.11.2017