Samostatný/á mzdár/ka

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hľadáme nového skúseného člena do tímu našej mzdovej účtarne na pozíciu : Senior mzdový účtovník/ účtovníčka. Vašou hlavnou náplňou práce bude:
- Samostatné, komplexné spracovanie miezd
- Spolupráca s HR teamom a finančným oddelením s cieľom presného, včasného a
efektívneho spracovania miezd
- Spracúvanie podkladov o mzdách a odmeňovaní
- Návrh zlepšenia aktuálnych procesov
- Zodpovedosť za spracovanie ročného zúčtovaní daní a zdravotného poistenia.
- Komunikácia so zdravotnými poisťovňami a sociálnou poisťovňou, zasielanie prehľadov,
hlásenie zmien
- prihlasovanie/odhlasovanie zamestnancov do/zo sociálnej a zdravotnej poisťovne
- kontrola a import údajov do interného systému
- vystavovanie potvrdení pre zamestnancov
- sledovanie legislatívnych zmien týkajúcich sa mzdovej agendy
- práca v systéme NAVISION
- zodpovednosť za archiváciu zverených mzdových dokladov podľa zákona
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou, v závislosti od pracovných skúseností
Termín nástupu
dohodou
Iné výhody
- silné zázemie úspešnej spoločnosti s medzinárodnou pôsobnosťou s rodinným
prístupom ku zamestnancom
- firemný notebook
- firemný telefón
- stravovacia karta
- flexibilný pracovný čas
- účasť na rôznych športovo - zábavných podujatiach
Informácie o výberovom konaní
POSTUP:
1. Zaslať CV na mailovú adresu, do predmetu uviesť názov pracovnej pozície
2. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov
3. Výberovému konaniu predchádza krátky telefonát

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Znalosti

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a
Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Personalistika - pokročilý
Mzdové účtovníctvo - expert

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
- SŠ, VŠ vzdelanie
- znalosť samostatného spracovania miezd
- znalosti legislatívy – pracovné právo a právo sociálneho
zabezpečenia
- znalosť MS Office - Excel na úrovni pokročilý
- znalosť AJ výhodou, nie však podmienkou
- skúsenosti s prácou v mzdovom systéme Navision -
výhodou, nie však podmienkou
- promptné reagovanie a riešenie problému
- zvládanie stresových situácií
- precíznosť, presnosť
- tímový hráč
- flexibilita
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Personálna agentúra ADECCO patrí medzi svetových lídrov v oblasti náboru pracovníkov. Poskytuje služby od dočasného pridelenia, náboru na hlavný pracovný pomer až po outsourcing. Vo svete pôsobí vo viac ako 60 krajinách a pomáha každý deň nájsť prácu približne 650 000 ľuďom. Na Slovensku je spoločnosť Adecco Slovakia od roku 2002 a v súčasnosti má 12 pobočiek v rôznych regiónoch.

AJILON je dcérska spoločnosť Adecco Slovakia, ktorá je zameraná na outsourcing a nábor v oblasti IT segmentu.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

ID: 3238510   Dátum zverejnenia: 10.11.2017