Čokoládovňa Figaro hľadá do svojich radov Technického Hrdinu ktorý sa nebojí opraviť čokoľvek!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš okúsiť chuť čokolády a podieľať sa na jej vzniku? Máš záujem byť súčasťou výrobného procesu čokolády a cukroviniek ktorým nik neodolá? V rom prípade si na správnom mieste. Do nášho tímu hľadáme technických operátorov ktorí chcú prispieť svojou prácou k dokonalej chuti.

Primárna náplň práce by bola:

-Obsluha a pomoc pri nastavení rôznych strojov ktoré slúžia na výrobu, balenie a formovanie čokoládových špecialít
-Podieľanie sa ako na obsluhe tak aj na údržbe daných strojov
-Zodpovednosť za prípravu strojov pri zmene sortimentu linky a taktiež za jej plynulý chod.

Pozícia sa obsadzuje priamo do kmeňa spoločnosti Mondelez - Figaro.
Práca je vykonávaná v 8 a 12 hodinovom režime v 2,3 a 4 zmenných prevádzkach

Spoločnosť Mondelez - Figaro poskytuje veľké množstvo benefitov medzi ktoré patrí hlavne seriózne jednanie a prístup, ďalej:

-Motivujúce platové ohodnotenie
-Zamestnanecké zľavy na kákup čokoládových výrobkov
-Deputát
-Stravné lístky
-Osobný a kariérny rast
-Darčekové poukážky na mesačnej báze
-Masáž chrbtice
-Relax centrum v priestoroch spoločnosti
-Jedáleň v priestoroch spoločnosti
-Finančné odmeny pri rôznych príležitostiach (výročia, jubileá, svadby, narodenie dieťaťa a pod.)

a mnoho ďalšieho. Chces sa dozvedieť viac? všetko potrebné ti objasníme v telefonickom rozhovore.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Mondelez International -FIGARO je najväčší potravinársky výrobca na Slovensku a zároveň druhá najväčšia potravinárska spoločnosť na svete.

Na Slovensku je výrobný závod FIGARO s viac ako 120 ročnou tradíciou a históriou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Mechanika, Technika, Elektrotechnika, Strojarina

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-Byť technicky zručný
-Skúsenosti s údržbou/opravou strojov alebo
výrobných liniek veľkou výhodou
-Chuť pracovať
-Tímový hráč
-Logické myslenie
-Ochota učiť sa nové veci

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3238030  Dátum zverejnenia: 9.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou