Engineering Manager

Miesto práce
Nitra
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre nášho klienta v Nitre - spoločnosť Jaugar Land Rover hľadáme Manažéra engineeringu, ktorý bude riadiť všetky výrobné a procesné inžinierske činnosti pre danú operáciu a poskytovať podporu výrobným tímom, aby sa zabezpečilo dosiahnutie cieľov kvality, nákladov, účinnosti a výkonu.

Náplň práce:
Neustále zlepšovanie procesov pomocou integrovaného výrobného systému a princípov Lean manžmentu, Kaizen, Poke-Yoke a 5S
Zabezpečenie kontroly všetkých inžinierskych zmien, aby spĺňali požiadavky spoločnosti a regulačné požiadavky
Podpora zavádzania nových produktov a procesov do existujúcej výrobnej oblasti so správnou dokumentáciou, ktorá vyhovuje požiadavkám zákazníkov
Prevencia chýb pomocou PFMEA, kontrolného plánu a reakčných plánov
Overovanie nových možností vybavenia
Riešenie technických problémov
Rozvíjanie bezpečných pracovných postupov
Plánovanie pracovnej sily a vedenie tímu
Identifikácia a návrh plánov na podporu neustáleho zlepšovania výkonnosti v procese, nástrojoch a prostredí.
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
dohodou
Iné výhody
Práca v medzinárodnom prostredí
Možnosť byť súčasťou nového projektu
Moderné technológie a zariadenia
Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.12.2017 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Vodičský preukaz
B
Skúsenosti s vedení projektov v oblasti inžiníringu
Technické znalosti
Schopnosť posúdiť rizikov, znalosť FMEA, control plan, reaction plan
Logické myslenie, aktívny prístup, flexibilita
Riadiace a manažérske schopnosti
Znalosť CAD systému
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Personálna agentúra ADECCO patrí medzi svetových lídrov v oblasti náboru pracovníkov. Poskytuje služby od dočasného pridelenia, náboru na hlavný pracovný pomer až po outsourcing. Vo svete pôsobí vo viac ako 60 krajinách a pomáha každý deň nájsť prácu približne 650 000 ľuďom. Na Slovensku je spoločnosť Adecco Slovakia od roku 2002 a v súčasnosti má 12 pobočiek v rôznych regiónoch.

AJILON je dcérska spoločnosť Adecco Slovakia, ktorá je zameraná na outsourcing a nábor v oblasti IT segmentu.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Adresa
ADECCO Slovakia, s. r. o.
Daniela Dlabača 33
01001 Žilina

Kontaktná osoba: Henrieta Sventeková
E-mail: poslať životopis

ID: 3237740   Dátum zverejnenia: 9.11.2017