Hľadá sa cestovateľ - customer support s anglickým jazykom a preplatenou letenkou a ubytovaním!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš príležitosť rozvíjať svoju kariéru pri spoznávaní novej krajiny - Bulharska! Ideálna príležitosť pre ľudí ktorí radi cestujú a chcú mať zahraničnú pracovnú skúsenosť v príjemnom pracovnom prostredí.

- customer support pre slovensky hovoriacich zákazníkov / užívateľov počítačových zariadení
- pomoc zákazníkom z riešením ich technických problémoch
- práca v tíme

- realokačný balíček (preplatená letenky do Sofie, ubytovanie na prvé 2 týždne)
- práca v medzinárodnom prostredí
- stravné lístky
- možnosť rozšíriť si svoje IT znalosti
- teambuildingy
- možnosť
- príležitosť rozvíjať vašu kariéru pri spoznávaní novej krajiny

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Medzinárodná spoločnosť so sídlom v Sofii, Bulharsko.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo by mal spĺňať ideálny kandidát?

- mal by byť komunikatívny a excelentne ovládať slovenský jazyk
- dôležitá je pokročilá znalosť anglického jazyku ( v tíme a s manažmentom sa bude komunikovať v angličtine )
- ochotný sa zlepšovať v medzinárodnej spoločnosti
- mal by mať záujem o riešenie technických problémov
- ovláda balík MS OFFICE

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3228934  Dátum zverejnenia: 19.1.2018