Obsluha linky Žarnovica ! Motivujúce finančné ohodnotenie+bonusy!

Talent Solutions - ADECCO

od 537€ v závislosti od kvalifikácie a skúsenosti!, Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Prievidza
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• bežné nastavovacie práce na plynulý chod linky,
• dozor a kontrola výroby,
• oprava, údržba a výmenu nástrojov,
• odstraňovanie bežných porúch na výrobnej linke,
• vyplňovanie formulárov pre výrobu
• vykonávanie náhodných kontrol výroby,
• udržiavanie čistoty a poriadku na výrobnej linke
- zaškolenie na prácu
- práca v nepretržitej prevádzke

- stabilná práca, priateľský kolektív
- pravidelný príjem, v príjemnom pracovnom prostredí
- 13. a 14. plat po uplynutí 12 mesiacov pracovného pomeru
- doprava Žarnovica - Žiar nad Hronom zdarma
- možnosť ubytovania
- BONUSY + BENEFITY

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku na [email protected].
Viac info na bezplatnej linke 0800 800246, voľba 3 alebo 0415007081.
Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu:-)!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta- spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou hliníkových túb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v podobnej pozícii vítaná
- vyžaduje sa zodpovednosť k práci a dochvíľnosť
- dobrý zdravotný stav

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3224329  Dátum zverejnenia: 25.11.2017