Špecialista pre QMS

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Zodpovednosť za aktualizáciu a udržiavanie dokumentácie kvality
Príprava plánu auditov, ich organizovanie a vytvorenie správy
Plánovanie auditov podľa IATF 16949:2016
Realizácia vnútorného systémového auditu
Kontrola a úprava postupov, predpisov a dokumentov pre ostatné oddelenia
Kontrola aktuálnych požiadaviek zákazníka
Výročná správa o kvalite
Vyhodnocovanie plnenia cieľov kvality
Reporting manažmentu
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
dohodou
Iné výhody
Dlhodobá spolupráca
Bonusový systém
Možnosť rastu
plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Znalosť systému manažérstva kvality
Znalosť nástrojov kvality a normy IATF 16949:2016
Komunikatívna znalosť anglického jazyka
Schopnosť riešiť problémy
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Personálna agentúra ADECCO patrí medzi svetových lídrov v oblasti náboru pracovníkov. Poskytuje služby od dočasného pridelenia, náboru na hlavný pracovný pomer až po outsourcing. Vo svete pôsobí vo viac ako 60 krajinách a pomáha každý deň nájsť prácu približne 650 000 ľuďom. Na Slovensku je spoločnosť Adecco Slovakia od roku 2002 a v súčasnosti má 12 pobočiek v rôznych regiónoch.

AJILON je dcérska spoločnosť Adecco Slovakia, ktorá je zameraná na outsourcing a nábor v oblasti IT segmentu.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Adresa
ADECCO Slovakia, s. r. o.
D. Dlabača 775/33
010 01 Zilina

Kontaktná osoba: Michaela Vilcekova
Tel.: 0902902425
E-mail: poslať životopis

ID: 3216340   Dátum zverejnenia: 9.2.2018