Vitajte v Adecco Slovensko

Mechanik/ elektrikár, Sučany! Mzda cca 750€ Brutto! Príplatky, Bonusy, práca na 2 zmeny!

Sučany, Žilinský kraj, okres Martin, okres Turčianske Teplice
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto)
cca 700-750€ Brutto v závislosti od kvalifikácie a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* práca na 2 zmeny po - pia
  • Prekáblovanie jednoúčelových strojov a zariadení podľa dokumentácie
  • Montáž mechanických podzostáv a zostáv pre vstrekovacie jednotky
  • Indikácia a odstraňovanie chýb
  • Zapájanie rozvodných skríň a káblových trás.
  • Montáž oplechovania stroja
  • Montáž pneumatických a hydraulických podskupín

* motivujúce platové ohodnotenie
* práca v 2 zmennej prevádzke
* stravné lístky v hodnote 3,40€
* zaškolenie na prácu
* možnosť nadčasov

Ak Vás táto pracovná ponuka zaujala, tak nám zašlite Váš životopis na [email protected] alebo volajte 0911676528.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Počet rokov praxe

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
  • Schopnosť pracovať v dvojzmennej prevádzke.
  • Skúsenosti v oblasti elektromechaniky sú výhodou.
  • Znalosť čítania elektrotechnikej dokumentácie.
  • Znalosť z pneumatiky a hydrauliky výhodou.
  • Pokročilá znalosť nemeckého alebo anglického jazyka je výhodou.
  • Zodpovednosť, cieľavedomosť, tímová spolupráca.
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Daniela Dlabača 775/33
010 01 Žilina
ID: 3214672   Dátum zverejnenia: 19.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   cca 700-750€ Brutto v závislosti od kvalifikácie a praxe