Nástup ihneď! Krátkodobá brigáda v Kechneci Operátor výroby

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Košický kraj, Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Brigáda na 2 týždne !!!!
Zmennosť : od 8:00 do 16:00 počas pracovný dní
Tvojou úlohou bude :
-Testovanie komponentov
-Dokladanie patových komponentov
-Ľahká manuálna práca !!!!!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Vo SWEPe Vám ponúkame viac než len prácu – ponúkame Vám príležitosť na kariéru bez hraníc.
SWEP sa usiluje o rekordný rast a silnú pozíciu na trhu a preto hľadáme ľudí, ktorí myslia environmentálne, podnikateľsky a majú otvorenú myseľ pre nové projekty.
Máme záujem o ľudí, ktorí nás budú inšpirovať, a ktorí zároveň chcú byť inšpirovaní nami.

SWEP je rýchlo rastúca medzinárodná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, ktorá sa venuje vytváraniu riešení pre splnenie energetickej výzvy na celom svete, výrobou spájkovaných výmenníkov tepla. Na Slovensku úspešne pôsobime už 10 rokov a vďaka švédskej kultúre, ktorá je pre nás inšpiráciou, ponúkame stabilitu a príjemné pracovné prostredie. Sme jednotkou na trhu spájkovaných výmenníkov tepla. Sme súčasťou globálnej korporácie Dover Corporation, ktorá združuje naše výrobné jednotky vo Švédsku, v USA, v Malajzii, na Slovensku a v Číne.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3211420  Dátum zverejnenia: 10.10.2017