Vitajte v Adecco Slovensko

Nástup ihneď! Krátkodobá brigáda v Kechneci Operátor výroby

Miesto práce
Košický kraj, Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Brigáda na 2 týždne !!!!
Zmennosť : od 8:00 do 16:00 počas pracovný dní
Tvojou úlohou bude :
  • Testovanie komponentov
  • Dokladanie patových komponentov
  • Ľahká manuálna práca !!!!!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Vo SWEPe Vám ponúkame viac než len prácu – ponúkame Vám príležitosť na kariéru bez hraníc.
SWEP sa usiluje o rekordný rast a silnú pozíciu na trhu a preto hľadáme ľudí, ktorí myslia environmentálne, podnikateľsky a majú otvorenú myseľ pre nové projekty.
Máme záujem o ľudí, ktorí nás budú inšpirovať, a ktorí zároveň chcú byť inšpirovaní nami.

SWEP je rýchlo rastúca medzinárodná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, ktorá sa venuje vytváraniu riešení pre splnenie energetickej výzvy na celom svete, výrobou spájkovaných výmenníkov tepla. Na Slovensku úspešne pôsobime už 10 rokov a vďaka švédskej kultúre, ktorá je pre nás inšpiráciou, ponúkame stabilitu a príjemné pracovné prostredie. Sme jednotkou na trhu spájkovaných výmenníkov tepla. Sme súčasťou globálnej korporácie Dover Corporation, ktorá združuje naše výrobné jednotky vo Švédsku, v USA, v Malajzii, na Slovensku a v Číne.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.
AJILON, dcérska spoločnosť, je zameraná výhradne na dodávanie ľudských zdrojov v oblasti IT segmentu a to v širokej škále dodávaných služieb a IT expertov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Mlynská 28
04001 Košice
ID: 3211420   Dátum zverejnenia: 10.10.2017