Pozor ! Hľadáme Servisného technika - do Kechneca

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Košice
Mzdové podmienky (brutto)
od 790€ do 935 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Základnou podmienkou pri tejto pozícii je odborná spôsobilosť v elektrotechnike podľa §21!!!
- Operatívna údržba – riešenie elektrických a pneumatických problémov na strojoch
- Preventívna, plánovaná a prediktívna údržba
- Zodpovednosť za zvereny stroj
- Aktívne samostatné hľadanie zlepšení na strojoch
- Odstraňovanie abnormalít na zverených strojoch
- Kalibrácie testovacích liniek
- Odpisovanie náhradných dielov, reportovanie porúch a iných problémov do IFS (interný systém)
- Aktívna spolupráca s členmi tímu pri TPM projektoch
- Pravidelná komunikácia s majstrami výroby, technikmi údržby a operátormi

-príspevok na dopravu- 0,10 €/km z miesta dochadzania do zamestnania
- jazykové kurzy angličtiny
- sociálny program firmy a benefity (relaxačné poukážky, príspevok do III. piliera)
- teple napoje a ovocie pre zamestnancov zdarma
Zmenovost:
4zmenka: 12hod. Zmeny: 2x denna, 2x nocna, 4 dni volno

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Vo SWEPe Vám ponúkame viac než len prácu – ponúkame Vám príležitosť na kariéru bez hraníc.
SWEP sa usiluje o rekordný rast a silnú pozíciu na trhu a preto hľadáme ľudí, ktorí myslia environmentálne, podnikateľsky a majú otvorenú myseľ pre nové projekty.
Máme záujem o ľudí, ktorí nás budú inšpirovať, a ktorí zároveň chcú byť inšpirovaní nami.

SWEP je rýchlo rastúca medzinárodná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, ktorá sa venuje vytváraniu riešení pre splnenie energetickej výzvy na celom svete, výrobou spájkovaných výmenníkov tepla. Na Slovensku úspešne pôsobime už 10 rokov a vďaka švédskej kultúre, ktorá je pre nás inšpiráciou, ponúkame stabilitu a príjemné pracovné prostredie. Sme jednotkou na trhu spájkovaných výmenníkov tepla. Sme súčasťou globálnej korporácie Dover Corporation, ktorá združuje naše výrobné jednotky vo Švédsku, v USA, v Malajzii, na Slovensku a v Číne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický odbor - odborná spôsobilosť v elektrotechnike podľa §21

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

-stredoškolské vzdelanie, elektrotechnický smer - odborná spôsobilosť v elektrotechnike podľa §21
-technické a analytické myslenie
-skúsenosť v oblasti údržby strojov a zariadení (elektrika, pneumatika)
-flexibilný prístup
-komunikatívnosť a asertivita
-schopnosť promptne riešiť problémy
-znalosť anglického jazyka výhodou
-PC zručnosti (MS Office aplikácie – Excel, Word)
-chuť učiť sa nové veci

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3209774  Dátum zverejnenia: 9.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 790€ do 935 €