Super brigáda! Admin práca,pomoc pri vypĺňaní a spracovanie výsledkov z prieskumu! Luxusná hodiná mzda, práca len na krátke obdobie!

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
BRIGÁDA NA NEZAPLATENIE!
Hľadáme väčší počet brigádnikov, na krátkodobú brigádu pre atraktívneho zamestnávateľa v Bratislave!

Jedná sa o prácu administratívneho charakteru, nahadzovanie dát do PC z výsledkov prieskumu spokojnosti v spoločnosti, pomoc a usmernenie pri vypĺňaní dotazníkov, práca so zamestnancami. Práca priamo u nášho klienta, práca s PC v admin priestoroch v jednotlivých výrobných halách.

Brigáda sa koná v dňoch od 23.10.2017 do 5.11.2017 s výnimkou dátumu 1.11.2017 (sviatok). Preferujeme brigádnikov, ktorí odpracujú celé obdobie. Pracuje sa v rozsahu od 6:30 do 18:00. Platové podmienky 5 eur/brutto.

Podmienky: - časová flexibilita, znalosť PC, práca s databázami a s Excelom vítaná.

Nutné absolvovať školenie v jeden z vybraných termínov : 16.10.2017 alebo 18.10.2017 v čase od 10:00 v trvaní cca 3 hodín.

Uchádzačov prosíme aby zaslali svoje životopisy na uvedené adresy, poprípade nás kontaktovali prostredníctvom telefónu.
Termín nástupu
23.10.2017
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
MIESTO VÝKONU BRIGÁDY JE V BRATISLAVE (Devínska Nová Ves)!!!

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Personálna agentúra ADECCO patrí medzi svetových lídrov v oblasti náboru pracovníkov. Poskytuje služby od dočasného pridelenia, náboru na hlavný pracovný pomer až po outsourcing. Vo svete pôsobí vo viac ako 60 krajinách a pomáha každý deň nájsť prácu približne 650 000 ľuďom. Na Slovensku je spoločnosť Adecco Slovakia od roku 2002 a v súčasnosti má 12 pobočiek v rôznych regiónoch.

AJILON je dcérska spoločnosť Adecco Slovakia, ktorá je zameraná na outsourcing a nábor v oblasti IT segmentu.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

ID: 3205623   Dátum zverejnenia: 11.10.2017