Vitajte v Adecco Slovensko

Balič/Balička medicínskeho skla

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto)
4,80 EUR brutto / hod + odmeny za každú zmenu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • výstupná vizuálna kontrola výrobku
  • kontrola chýb skleného obalu (škrabance, nekvalitná potlač, bubliny)
  • práca pri baliacom stroji

Zaujímavé finančné ohodnotenie:
  • hodinová sadzba 4,80 Eur/brutto
  • dochádzkový bonus 6 Eur/1 smena
  • stravné lístky
  • po zapracovaní mesačný dochádzkový bonus 120€
  • možnosť prestupu pod kmeňový stav

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Prípadne volajte na našu bezplatnú infolinku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou medicínskeho skla (fľaštičky, banky, skúmavky).

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Dobrý zdravotný stav, hlavne dobrý zrak / dobre nastavené okuliare.
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.
AJILON, dcérska spoločnosť, je zameraná výhradne na dodávanie ľudských zdrojov v oblasti IT segmentu a to v širokej škále dodávaných služieb a IT expertov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s.r.o.
Einsteinova 19
851 01 Bratislava
ID: 3201820   Dátum zverejnenia: 4.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4,80 EUR brutto / hod + odmeny za každú zmenu