Špecialista pohľadávok s nemeckým jazykom

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
od 1440 Eur mesačne v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených špecialistov na komunikáciu s dodávateľmi v poprednej medzinárodnej spoločnosti.

Vašou náplňou práce bude:

- Starostlivosť o TOP klientov spoločnosti
- Sledovanie aktuálneho stavu, riešenie nezrovnalostí v oblasti pohľadávok a záväzkov
- Sledovanie logistických aj finančných dát
- Vytváranie root cause analýz a hľadanie riešení
- Práca s rôznymi systémami
- Komunikácia a spolupráca s kolegami na rôznych oddeleniach

- medzinárodné prostredie
- dovolenka nad rámec zákona
- nadštandardná zdravotná starostlivosť
- preplatenie športových aktivít

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Medzinárodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
- Komunikačné a prezentačné schopnosti
- Predchádzajúce skúsenosti s prácou a starostlivosťou o klientov
- Veľmi dobré znalosti Excelu, prípadne aj Visual Basic alebo SQL

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3191659  Dátum zverejnenia: 15.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1440 Eur mesačne v závislosti od skúseností kandidáta