Operátor výroby Žilina! Priemerná čistá mesačná mzda od 720€ ! Ubytovanie, doprava zabezpečené !

Teplička nad Váhom, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Považská Bystrica, Púchov, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Čadca, Dolný Kubín, Martin, Ružomberok, Žilina, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- práca na výrobnej linke, montáž dielov, obsluha strojov a zariadení
- striedanie práce v rámci linky - nejedná sa o monótonnu prácu
- práca na 3 zmeny / 8 hod.pracovný čas
- práca je vhodná pre mužov
Ponúkaný plat (brutto)
720 Brutto + BONUSY
Termín nástupu
ihneď
Iné výhody
- stabilná práca na hlavný pracovný pomer
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- príplatky za poobedné, nočné zmeny, víkendy, sviatky a nadčasy
- BONUSY: dochádzkový, motivačný, osobný, letný, vianočný
- zabezpečenie stravovania v závodnej jedálni alebo stravných lístkov v hodnote 3,40€
- zvozová doprava KIA autobusmi
- zabezpečené ubytovanie a doprava ZDARMA
- BENEFITY od Adecca !
V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky a naša pozícia Vás zaujala:
a) pošlite nám Váš životopis na nabor.zilina@adecco.com
b) navštívte nás osobne na adrese Daniela Dlabača 33 v Žiline (budova Stavizolu, 1. poschodie).
c) alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle: 0902902425; 041/ 500 7081

Spoločnosť Adecco si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na Vás :-) !

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
- spoľahlivosť a schopnosť pracovať samostatne
- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Personálna agentúra ADECCO patrí medzi svetových lídrov v oblasti náboru pracovníkov. Poskytuje služby od dočasného pridelenia, náboru na hlavný pracovný pomer až po outsourcing. Vo svete pôsobí vo viac ako 60 krajinách a pomáha každý deň nájsť prácu približne 650 000 ľuďom. Na Slovensku je spoločnosť Adecco Slovakia od roku 2002 a v súčasnosti má 12 pobočiek v rôznych regiónoch.

AJILON je dcérska spoločnosť Adecco Slovakia, ktorá je zameraná na outsourcing a nábor v oblasti IT segmentu.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Adresa
ADECCO Slovakia, s. r. o.
D. Dlabača 775/33
010 01 Zilina

Kontaktná osoba: Michaela Vilcekova
Tel.: 0902902425