Operátor výroby Žilina! Priemerná čistá mesačná mzda od 720€ ! Ubytovanie, doprava zabezpečené !

Talent Solutions - ADECCO

Teplička nad Váhom, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Martin, okres Ružomberok, okres Žilina, okres Považská Bystrica, okres Púchov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
720 Brutto + BONUSY

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na výrobnej linke, montáž dielov, obsluha strojov a zariadení
- striedanie práce v rámci linky - nejedná sa o monótonnu prácu
- práca na 3 zmeny / 8 hod.pracovný čas
- práca je vhodná pre mužov

- stabilná práca na hlavný pracovný pomer
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- príplatky za poobedné, nočné zmeny, víkendy, sviatky a nadčasy
- BONUSY: dochádzkový, motivačný, osobný, letný, vianočný
- zabezpečenie stravovania v závodnej jedálni alebo stravných lístkov v hodnote 3,40€
- zvozová doprava KIA autobusmi
- zabezpečené ubytovanie a doprava ZDARMA
- BENEFITY od Adecca !

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky a naša pozícia Vás zaujala:
a) pošlite nám Váš životopis na [email protected]
b) navštívte nás osobne na adrese Daniela Dlabača 33 v Žiline (budova Stavizolu, 1. poschodie).
c) alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle: 0902902425; 041/ 500 7081

Spoločnosť Adecco si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na Vás :-) !

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta: popredného svetového výrobcu automobilov v Žiline, Teplička nad Váhom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť a schopnosť pracovať samostatne
- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3186133  Dátum zverejnenia: 23.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 720 Brutto + BONUSY