Vitajte v Adecco Slovensko

ICT Architekt

Miesto práce
Košice
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto)
min. 1350€ and possibly more based on skills and experience

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre jedného z našich hlavných klientov hľadáme ICT Architekta, ktorý bude mať ako kľúčový technický vedúci pod palcom návrh, vývoj, testovanie, implementáciu a podporu cloudových komponentov a aplikácií.

Medzi hlavné úlohy patrí:

  • Konzultácia v oblasti cloudových riešení s kolegami aj zákazníkmi
  • Poskytovanie komplexných riešení pri plánovaní, vývoji a implementácii nových produktov
  • Organizovanie prenosu nových aplikácií cloud pre efektívne dodanie projektu
  • Mentorovanie vývojárov pre rozvoj vedomostí a zručností v tíme, prípadne poradenské služby projektovým tímom
  • Koordinácia aktivít v rámci súvisiacich technológií aj mimo vlastného tímu
  • Prieskum vývoja v pridelených technológiách, určovanie obchodných požiadaviek, navrhovanie zmien a vypracovanie implementačných plánov
  • Práca v OSS-IT systémoch pre sieťové služby za využívania TACACS / Radius, LDAP, Active Directory
  • Vytváranie riešení pre platformy cNMS, VAS, TC-Automation

Požiadavky:

  • Skúsenosti so správou Unix, Linux alebo MS a s vývojom softvéru
  • Znalosti ITIL súvisiace s operačnými procesmi, skúsenosť s riadením projektu
  • Cisco, Juniper, BinTEC/Funkwerk, LanCom
  • Rozsiahle poznatky o produktovom portfóliu TC
  • OSS IT architektúra so zameraním na požiadavky LDAP / AD, TACACS / Radius / AAA
  • Skúsenosti so spravovaním siete, s TELCO službami v konkrétnych IP sieťach a sTCP/IP a Syslog
  • Dobrá znalosť PERL, Shell Scripts, Unix, Linux, Microsoft Server
  • Solution-oriented prístup, vysoká flexibilita, tímová práca

  • Tréningy a možnosti profesionálneho rozvoja
  • Možnosť Home Office
  • Zľavy u vybraných predajcov v Košiciach
  • Teambuildingy
  • Extra dni dovolenky
  • Športové a kultúrne podujatia
  • Zdravotná starostlivosť
a mnohé ďalšie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.
AJILON, dcérska spoločnosť, je zameraná výhradne na dodávanie ľudských zdrojov v oblasti IT segmentu a to v širokej škále dodávaných služieb a IT expertov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Mlynská 28
040 01 Košice
ID: 3174409   Dátum zverejnenia: 16.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   min. 1350€ and possibly more based on skills and experience