Operátor výroby v automobilovom priemysle! Práca ihneď na HPP, výborné finančné ohodnotenie od 1050€ (brutto) a navyše odmeny 300€ + 200€!

J. Jonáša 5, 841 08 Bratislava - Devínska Nová Ves, Malacky, Pezinok, Senec, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Začnite pracovať pre TOP stabilného zamestnávateľa v automobilovom priemysle v BRATISLAVE cez najväčšiu personálnu spoločnosť Adecco Slovakia!

PRÁCA NA TPP, výplata do 15. dňa v MESIACI na VAŠOM účte! Plat od 1050 EUR Brutto a BONUSY 300+200 EUR! Možnosť vyplácania INDIVIDUÁLNYCH a SKUPINOVÝCH odmien!
UBYTOVANIE zabezpečené v blízkosti závodu s finančným príspevkom od nás!
DOPRAVA v rámci západného Slovenska na 6 mesiacov ZDARMA!
STRAVOVANIE priamo v závode s 5€ denným limitom od nás!
Ak nemáte skúsenosti, NEVADÍ my Vás dostatočne vyškolíme na tréningových centrách!
Odporučte nám ZNÁMEHO, a my Vás finančne ODMENÍME!
Ponúkaný plat (brutto)
od 1050€ (v hrubom) mesačne vrátane osobného, skupinového hodnotenia, príplatkov za zmennosti
Termín nástupu
25.09.2017
Iné výhody
- možnosť prestupu do kmeňového stavu už po 3. MESIACOCH!
- rovnaké platové podmienky ako KMEŇOVÍ zamestnanci!
- pracovné oblečenie a obuv ZABEZPEČENÉ
- možnosť využiť naše ADECCO BENEFITY (zdravotné a úrazové poistenie, zľavy na vitamínové balíčky, sezónne nákupné poukážky, tímové aktivity spojené s charitou a mnoho ďalších)
- možnosť využiť prideleného koordinátora priamo v ZÁVODE a aj na UBYTOVNIACH,
- naša ADECCO kancelária priamo pri Vás s usmievavým personálom
V prípade záujmu, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku e-mailom na martina.bariencikova@adecco.com, alebo nás kontaktujte na Adecco bezplatnej infolinke 0800 800 246, klapka 6, prípadne na telefónnom čísle 0902 919 060. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
- manuálna zručnosť
- chuť a odhodlanie pracovať!
- prax výhodou, nie však podmienkou!
- ochota vycestovať za prácou
- dobrý zdravotný stav
- práca vhodnejšia pre MUŽOV!
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Personálna agentúra ADECCO patrí medzi svetových lídrov v oblasti náboru pracovníkov. Poskytuje služby od dočasného pridelenia, náboru na hlavný pracovný pomer až po outsourcing. Vo svete pôsobí vo viac ako 60 krajinách a pomáha každý deň nájsť prácu približne 650 000 ľuďom. Na Slovensku je spoločnosť Adecco Slovakia od roku 2002 a v súčasnosti má 12 pobočiek v rôznych regiónoch.

AJILON je dcérska spoločnosť Adecco Slovakia, ktorá je zameraná na outsourcing a nábor v oblasti IT segmentu.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Adresa
ADECCO Slovakia, s. r. o.
J. Jonáša 5
84108 Bratislava - Devínska Nová Ves

Kontaktná osoba: Martina Barienčíková
Tel.: 0902919060
E-mail: poslať životopis

ID: 3174048   Dátum zverejnenia: 17.9.2017