Customer Quality Coordinator - nový automotive projekt

Miesto práce
Lozorno (20 km od Bratislavy), Bratislavský kraj
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Ponúkame možnosť sa pridať do tímu Kvality nášho úspešného medzinárodného klienta v oblasti automotive a spolupodielať sa na nových projektov pre najväčšie automobilky na Slovensku.

Hlavná náplň práce:
• správne uloženie a archiváciu hraničných a sériových vzoriek
• spracovanie a spravovanie reklamácií v systeme QTS
• realizovať odozvu zákazníkovi do 24 hodín na jeho nespokojnosť, resp. reklamáciu
• analýzy vád zistených konečným užívateľom výrobkov a sťažnosťami na kvalitu výrobkov a služieb, návrhy na odstránenie závad zistených konečným užívateľom v spolupráci s ostatými oddeleniami
• zabezpečenie, aby zmeny výrobného procesu spĺňali požiadavky zákazníka, za aktualizáciu dokumentov kvality (Control plan, 8D atď.) a dokončovanie dokumentácie požadovanej pre schválenie zmien zákazníkom sledovanie zabezpečenia kvalitatívnych požiadaviek mimoriadnych objednávok zákazníka vrátane dokumentačnej povinnosti
• zaistenie, aby obsah a formát identifikačného znaku na výrobkoch určených pre zákazníka, označenie výrobku a možnosť spätnej sledovatelnosti vyhovovali všetkým požiadavkám zákazníka
• zaistenie, aby boli splnené všetky požiadavky na identifikáciu v rôznych fázach procesu
• vybavovanie a analýzy vád zistených zákazníkom a sťažnosťami na kvalitu výrobkov
• pravidelné informovanie manažmentu o problémoch s kvalitou a všeobecnom vývoji
• v rozsahu svojej činnosti zodpovedá za kvalitu podľa noriem ISO/TS 16949 a VDA 6.3
• dodržiavanie zásad BOZP a PO, čistoty, poriadku a pracovnej disciplíny na pracovisku
• spracovanie a aktualizáciu interných predpisov
Iné výhody
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- flexibilný pracovný čas
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- príspevok na stravovanie v novej závodnej jedálni
- letný a zimný bonus (13. a 14. plat)
- bezplatné jazykové kurzy
- príjemný pracovný kolektív
- príspevok zamestnávateľa do 3. piliera
- vitamínové balíčky, vianočné darčeky, firemný večierok a ďalšie
plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Vodičský preukaz
B
- minimálne 3 roky na obdobnej pozícii
- plynulá angličtina alebo nemčina
- tímový hráč s dobrými komunikačnými schopnosťami
- odolnosť voči stresu
- presnosť, dôslednosť
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Personálna agentúra ADECCO patrí medzi svetových lídrov v oblasti náboru pracovníkov. Poskytuje služby od dočasného pridelenia, náboru na hlavný pracovný pomer až po outsourcing. Vo svete pôsobí vo viac ako 60 krajinách a pomáha každý deň nájsť prácu približne 650 000 ľuďom. Na Slovensku je spoločnosť Adecco Slovakia od roku 2002 a v súčasnosti má 12 pobočiek v rôznych regiónoch.

AJILON je dcérska spoločnosť Adecco Slovakia, ktorá je zameraná na outsourcing a nábor v oblasti IT segmentu.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Adresa
ADECCO Slovakia, s. r. o.
Digital Park III, Einsteinova 19
851 01 Bratislava

Kontaktná osoba: Zuzana Veres
E-mail: poslať životopis

ID: 3167364   Dátum zverejnenia: 13.11.2017