Vitajte v Adecco Slovensko

Customer Quality Representative - nový automotive projekt

Miesto práce
Lozorno (20 km od Bratislavy), Bratislavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nová príležitosť pridať sa do tímu Kvality nášho úspešného medzinárodného klienta v oblasti automotive a spolupodielať sa na nových projektoch pre najväčšie automobilky na Slovensku. Zaujali sme Vás? Neváhajte nám dať o sebe vedieť, radi Vás pozveme na pohovor.

Tvojou hlavnou náplňou práce bude:

• správne uloženie a archiváciu hraničných a sériových vzoriek
• spracovanie a spravovanie reklamácií v systeme QTS
• realizovať odozvu zákazníkovi do 24 hodín na jeho nespokojnosť, resp. reklamáciu
• analýzy vád zistených konečným užívateľom výrobkov a sťažnosťami na kvalitu výrobkov a služieb, návrhy na odstránenie závad zistených konečným užívateľom v spolupráci s ostatými oddeleniami
• zabezpečenie, aby zmeny výrobného procesu spĺňali požiadavky zákazníka, za aktualizáciu dokumentov kvality (Control plan, 8D atď.) a dokončovanie dokumentácie požadovanej pre schválenie zmien zákazníkom sledovanie zabezpečenia kvalitatívnych požiadaviek mimoriadnych objednávok zákazníka vrátane dokumentačnej povinnosti
• zaistenie, aby obsah a formát identifikačného znaku na výrobkoch určených pre zákazníka, označenie výrobku a možnosť spätnej sledovatelnosti vyhovovali všetkým požiadavkám zákazníka
• zaistenie, aby boli splnené všetky požiadavky na identifikáciu v rôznych fázach procesu
• vybavovanie a analýzy vád zistených zákazníkom a sťažnosťami na kvalitu výrobkov
• pravidelné informovanie manažmentu o problémoch s kvalitou a všeobecnom vývoji
• v rozsahu svojej činnosti zodpovedá za kvalitu podľa noriem ISO/TS 16949 a VDA 6.3
• dodržiavanie zásad BOZP a PO, čistoty, poriadku a pracovnej disciplíny na pracovisku
• spracovanie a aktualizáciu interných predpisov

  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • flexibilný pracovný čas
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona
  • príspevok na stravovanie v novej závodnej jedálni
  • letný a zimný bonus (13. a 14. plat)
  • bezplatné jazykové kurzy
  • príjemný pracovný kolektív
  • príspevok zamestnávateľa do 3. piliera
  • vitamínové balíčky, vianočné darčeky, firemný večierok a ďalšie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient je medzinárodná automotive výrobná spoločnosť s celosvetovým pôsobením. Jej hlavnou činnosťou je výroba interiérovej časti dverí najznámejších značiek vyrábaných v Európe. Jej zákazníkmi sú najväčšie svetové automobilky (VW, Audi, Volvo, JLR).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

  • minimálne 3 roky na obdobnej pozícii
  • plynulá angličtina alebo nemčina
  • tímový hráč s dobrými komunikačnými schopnosťami
  • odolnosť voči stresu
  • presnosť, dôslednosť
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.
AJILON, dcérska spoločnosť, je zameraná výhradne na dodávanie ľudských zdrojov v oblasti IT segmentu a to v širokej škále dodávaných služieb a IT expertov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Digital Park III, Einsteinova 19
851 01 Bratislava
ID: 3167364   Dátum zverejnenia: 23.2.2018