Vitajte v Adecco Slovensko

Obsadzujeme pozíciu recepčnej s aktívny nemeckým jazykom! Nástup možný ihneď! Práca pre stabilného klienta v Bratislave!

Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, Bratislava
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto)
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca na hlavnej bráne, pozícia recepčnej v automobilovom priemysle,
  • osobná, telefonická a e-mailová komunikácia v nemeckom jazyku
  • podpora a koordinácia firemných návštev
  • zabezpečovanie prvotriedneho supportu (preklady, zápisy z meetingov, atď. )
  • rezervácia leteniek, hotelov
  • zabezpečenie materiálového vybavenia
  • uvítanie hostí,
  • práca na recepcii, na vstupnej bráne

Práca na TPP, zaujímavá a dynamická pracovná pozícia pre stabilného klienta, ako výhody Vám ponúkame:

• dynamická práca,
. trvalý pracovný pomer
. kariérny rast
. práca v admin. priestoroch
  • práca pre klienta zaoberajúcim sa automobilovým priemyslom,
  • práca v Bratislave (Devínska Nová Ves),
  • práca na jednu zmenu od 6:00 do 15:00

Miesto výkonu práce: Bratislava (Volkswagen Slovakia - Devínska Nová Ves).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Od vzniku spoločnosti v roku 1991 ubehlo už viac ako 23 rokov. Za toto obdobie vyrobil Volkswagen Slovakia viac ako tri milióny áut, šesť miliónov prevodoviek a 200 miliónov komponentov. Volkswagen Slovakia je tak najväčším a najdlhšie produkujúcim výrobcom automobilov v modernej histórii Slovenskej republiky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • nemecký jazyk je podmienkou - denná osobná aj telefonická komunikácia
  • výborné komunikačné a organizačné schopnosti
  • zodpovednosť
  • samostatnosť
  • schopnosť dohľadávať potrebné informácie
  • schopnosť porozumieť informáciám medzi riadkami
  • precíznosť a zmysel pre detail
  • príjemné vystupovanie
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.
AJILON, dcérska spoločnosť, je zameraná výhradne na dodávanie ľudských zdrojov v oblasti IT segmentu a to v širokej škále dodávaných služieb a IT expertov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Rádayho 8
984 01 Lučenec
ID: 3165551   Dátum zverejnenia: 9.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000