Koordinátor s bulharským jazykom

Miesto práce
Bratislava, Žilina
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Do nášho tímu hľadáme šikovného koordinátora, odhodlaného viesť našich dočasne pridelených zamestnancov.

ČO OČAKÁVAME OD NÁŠHO NOVÉHO KOLEGU:
• riadenie, vedenie a motivácia našich dočasne pridelených zamestnancov vo
výrobnej spoločnosti
• komunikácia s kandidátmi ohľadom nástupov
• rozvíjanie dobrých a trvalých vzťahov s kandidátmi dočasne prideľovanými
ku klientovi
• pomáha zamestnancom v prípade ťažkostí a rieši vzniknuté problémy
• zabezpečuje potreby svojho pracovného tímu v oblasti vybavenia
(objednávanie a nosenie prostriedkov osobnej ochrany), kontrola dochádzky
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
íhneď, dohodou
Iné výhody
• príležitosť získať pracovné skúsenosti v prosperujúcej medzinárodnej
spoločnosti
• motivujúce finančné ohodnotenie
• pracovná zmluva na dobu určitú 1 rok, s možnosťou predĺženia na dobu
neurčitú
• pružná pracovná doba
• možnosť vzdelávania sa a kariérneho postupu
Informácie o výberovom konaní
Informácie o výberovom procese:
V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom alebo bulharskom jazyku na: zilina@adecco.com .
Viac informácii na: 041/5007081.
Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Znalosti

Jazykové znalosti

Bulharský jazyk - Pokročilý (C1) a
Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Personalistika - základy
Vodičský preukaz
B
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
• skúsenosti ako operátor výroby, supervízor-veľkou výhodou
• bulharský jazyk na komunikatívnej úrovni-
PODMIENKOU !
• záujem o prácu v oblasti recruitmentu
• skúsenosti s koordináciou pracovného tímu, prax v riadení, zaškoľovaní, koučovaní tímu ľudí (cca 10 ľudí)-výhodou
• organizačné schopnosti
• ochotný pracovať nadčas, v prípade potreby aj počas víkendov a sviatkov a byť prítomný pri začiatku pracovných zmien v prípade potreby
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Personálna agentúra ADECCO patrí medzi svetových lídrov v oblasti náboru pracovníkov. Poskytuje služby od dočasného pridelenia, náboru na hlavný pracovný pomer až po outsourcing. Vo svete pôsobí vo viac ako 60 krajinách a pomáha každý deň nájsť prácu približne 650 000 ľuďom. Na Slovensku je spoločnosť Adecco Slovakia od roku 2002 a v súčasnosti má 12 pobočiek v rôznych regiónoch.

AJILON je dcérska spoločnosť Adecco Slovakia, ktorá je zameraná na outsourcing a nábor v oblasti IT segmentu.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

ID: 3157016   Dátum zverejnenia: 10.8.2017