Production Planner - nový automotive projekt

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Hlohovec, okres Hlohovec
od 1 150€ / mesiac brutto v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád by si začal svoju kariéru v automotive výrobe a bol zodpovedný za plánovanie výroby dielov pre známe automobilové značky? Daj nám o sebe vedieť, pretože práve teraz obsadzujeme pozíciu Plánovač výrobného materiálu pre nášho medzinárodného klienta v oblasti výroby automotive.

Tvojou náplňou práce bude:

• objednávanie materiálu na základe rámcových zmluv s dodávateľmi
• avizovanie potrebných prepráv špedičným firmám a súvisiaca komunikácia
• sledovanie dodávok a vyhodnocovanie spoľahlivosti dodávateľov
• kontrola príjmu a systémový príjem materiálu za externé pracoviská
• riadenie toku prázdnych obalov smerom od a k dodávateľom
• komunikácia očakávaných oneskorených dodávok zákazníkom (interní/externí)
• komunikácia a reklamačné konanie (NCN) smerom k dodávateľovi
• logistické riadenie technických zmien v rámci sériovej produkcie
• inventarizácia skladových zásob a účtovanie zistených rozdielov
• podpora finančného oddelenia pri riešení problematických dodávateľských faktúr
• systémová kontrola spotreby materiálu
• údržba dát v SAPe relevantných pre plánovanie potrieb (objednávky a dodávky)
• vykonáva ďalšie činnosti podľa svojich znalostí a podľa pokynov svojho nadriadeného
• príprava pokladov a dát pre rozpočet

• Príležitosti pre kariérny rozvoj - v rámci racovnej pozície a špecializácie, profesné tréningy
• opätovné platovné prehodnotenie možné po roku
• 13. plat v závislosti od splnenia firemných a individuálnych cieľov
• Príspevok na DDS, 3. pilier
• Stravovanie v jedálni za výhodné ceny
• Sociálny program (teambuildingy, firemné večierky, Vianočné a vitamínové balíčky, športové aktivity)
• Príspevky pri rôznych životných udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa, životné jubileum atď)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient je medzinárodná automotive výrobná spoločnosť s celosvetovým pôsobením. Jej hlavnou činnosťou je výroba exteriérových častí najznámejších značiek vyrábaných v Európe. Jej zákazníkmi sú najväčšie svetové automobilky (VW, Audi, Volvo, JLR). Má viac ako 33 000 zamestnancov v 128 závodoch a 32 technických centrách, v 31 krajinách. V roku 2016 dosiahla celkový obrat 7,5 miliardy Eur. Na Slovensku má Technické centrum a výrobný závod v Lozorne a druhý výrobný závod v Hlohovci.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- minimálne 1 rok na obdobnej pozícii
- skúsenosti s MRP systémom výhodou
- mierne pokročilá angličtina
- tímový hráč s dobrými komunikačnými schopnosťami
- odolnosť voči stresu

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3142784  Dátum zverejnenia: 5.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1 150€ / mesiac brutto v závislosti od skúseností kandidáta