Vitajte v Adecco Slovensko

Production Planner - nový automotive projekt

Miesto práce
Hlohovec
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto)
od 1 150€ / mesiac brutto v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád by si začal svoju kariéru v automotive výrobe a bol zodpovedný za plánovanie výroby dielov pre známe automobilové značky? Daj nám o sebe vedieť, pretože práve teraz obsadzujeme pozíciu Plánovač výrobného materiálu pre nášho medzinárodného klienta v oblasti výroby automotive.

Tvojou náplňou práce bude:

• objednávanie materiálu na základe rámcových zmluv s dodávateľmi
• avizovanie potrebných prepráv špedičným firmám a súvisiaca komunikácia
• sledovanie dodávok a vyhodnocovanie spoľahlivosti dodávateľov
• kontrola príjmu a systémový príjem materiálu za externé pracoviská
• riadenie toku prázdnych obalov smerom od a k dodávateľom
• komunikácia očakávaných oneskorených dodávok zákazníkom (interní/externí)
• komunikácia a reklamačné konanie (NCN) smerom k dodávateľovi
• logistické riadenie technických zmien v rámci sériovej produkcie
• inventarizácia skladových zásob a účtovanie zistených rozdielov
• podpora finančného oddelenia pri riešení problematických dodávateľských faktúr
• systémová kontrola spotreby materiálu
• údržba dát v SAPe relevantných pre plánovanie potrieb (objednávky a dodávky)
• vykonáva ďalšie činnosti podľa svojich znalostí a podľa pokynov svojho nadriadeného
• príprava pokladov a dát pre rozpočet

• Príležitosti pre kariérny rozvoj - v rámci racovnej pozície a špecializácie, profesné tréningy
• opätovné platovné prehodnotenie možné po roku
• 13. plat v závislosti od splnenia firemných a individuálnych cieľov
• Príspevok na DDS, 3. pilier
• Stravovanie v jedálni za výhodné ceny
• Sociálny program (teambuildingy, firemné večierky, Vianočné a vitamínové balíčky, športové aktivity)
• Príspevky pri rôznych životných udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa, životné jubileum atď)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient je medzinárodná automotive výrobná spoločnosť s celosvetovým pôsobením. Jej hlavnou činnosťou je výroba exteriérových častí najznámejších značiek vyrábaných v Európe. Jej zákazníkmi sú najväčšie svetové automobilky (VW, Audi, Volvo, JLR). Má viac ako 33 000 zamestnancov v 128 závodoch a 32 technických centrách, v 31 krajinách. V roku 2016 dosiahla celkový obrat 7,5 miliardy Eur. Na Slovensku má Technické centrum a výrobný závod v Lozorne a druhý výrobný závod v Hlohovci.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • minimálne 1 rok na obdobnej pozícii
  • skúsenosti s MRP systémom výhodou
  • mierne pokročilá angličtina
  • tímový hráč s dobrými komunikačnými schopnosťami
  • odolnosť voči stresu
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.
AJILON, dcérska spoločnosť, je zameraná výhradne na dodávanie ľudských zdrojov v oblasti IT segmentu a to v širokej škále dodávaných služieb a IT expertov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Digital Park III, Einsteinova 19
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Veres
E-mail: poslať životopis
ID: 3142784   Dátum zverejnenia: 2.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1 150€ / mesiac brutto v závislosti od skúseností kandidáta