Hľadám inžiniera kvality s nemeckým jazykom, ktorý sa nebojí byť leaderom vlastného teamu

Senica, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Trenčín, Uherské Hradiště
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• Riadenie reklamácií, sťažností a pripomienok zákazníkovi
• Minimalizovanie nákladov na nekvalitu
• Aktívne podieľanie sa na neustálom zlepšovaní v oblasti kvality
• Spolupráca na príprave plánov školenia, zvyšovanie kvalifikácie zamestnancov v oblasti kvality
• Organizovanie a riadenie systému zberu, spracovania údajov o kvalite výroby produktov
• Spolupráca pri vytváraní plánov auditov (výrobkový, procesný)
• Vykonávanie procesných auditov a auditov podľa požiadaviek zákazníka
• Spolupráca pri zapracovávaní zákazníckych požiadaviek do IMS systému
• Vykonávanie LPA auditov podľa plánu
• Reporty vedúcemu kvality
• Spolupráca pri vytváraní a zmenovom konaní kontrolných plánov a PFMEA
• SPC
• Analýza interných a externých chýb a návrh opatrení
• Zavádzanie preventívnych opatrení a kontinuálny zlepšovací proces
• Spolupráca pri tvorbe a schvaľovaní technickej dokumentácie
• Práca v Axapte
• Práca v CAQ
• Práca na zákazníckych portáloch
• Úlohy podľa požiadaviek vedúceho
• Úlohy podľa aktuálne platnej Poly valenčnej matice
• Dodržiavanie 5S štandardov
• Dodržiavanie environmentálnych pravidiel spoločnosti
• Presadzovanie úloh integrovaného systému manažérstva
Iné výhody
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- pružný pracovný čas
- možnosť ďalšieho vzdelávania (jazykové kurzy)
- možnosť variabilnej zložky mzdy po skúšobnej dobe
- poukážky na plaváreň, futbal, masáže
- teambuildingové aktivity (vianočné večierky, letné športové dni,..)
plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Znalosti

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
• Základné znalosti v oblasti kvality a ochrany životného prostredia a riadenie pracovnej bezpečnosti (ISO TS 16949, ISO 14001)
• Skúsenosti so zákazníckymi auditmi
• Skúsenosti a znalosti z oblasti APQP, vzorkovania, systémových, procesných, výrobkových auditov
• Skúsenosti a znalosti s 5D report
• Skúsenosti a znalosti SPC
• Znalosti nástrojov kvality
• Dobré aplikačné znalosti MS-Office, Excel, PP, Word, Outlook
• Technické vedomosti
• Skúsenosť s povolaním min.2 roky
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Personálna agentúra ADECCO patrí medzi svetových lídrov v oblasti náboru pracovníkov. Poskytuje služby od dočasného pridelenia, náboru na hlavný pracovný pomer až po outsourcing. Vo svete pôsobí vo viac ako 60 krajinách a pomáha každý deň nájsť prácu približne 650 000 ľuďom. Na Slovensku je spoločnosť Adecco Slovakia od roku 2002 a v súčasnosti má 12 pobočiek v rôznych regiónoch.

AJILON je dcérska spoločnosť Adecco Slovakia, ktorá je zameraná na outsourcing a nábor v oblasti IT segmentu.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Adresa
ADECCO Slovakia, s. r. o.
Digital Park III, Einsteinova 19
851 01 Bratislava

Kontaktná osoba: Tomáš Kamenický
E-mail: poslať životopis

ID: 3136108   Dátum zverejnenia: 8.11.2017