Vitajte v Adecco Slovensko

Technológ výroby / Špecialista na zlepšovanie výrobných procesov

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje integráciu projektov nových technológii do sériovej výroby

  • zadefinovanie základných atribútov projektu z pohľadu časového plánu, nákladov, kvality a ich sledovanie počas projektu
  • špecifikácia technológie pre potencionálneho dodávateľa v spolupráci s R&D a oddelením výroby a kvality
  • výber najvhodnejšieho dodávateľa resp. technológie v spolupráci s R&D, oddelením výroby a nákupu
  • overenie kapacitných možností novej technológie
  • príprava pracovných inštrukcií vrátane zápisu dôležitých technologických parametrov
  • odovzdanie funkčnej technológie/zariadenia oddeleniu výroby
  • sledovanie prípadných nedostatkov a ich postupné odstraňovanie v spolupráci s dodávateľom, oddelením kvality, nákupu a výroby

Správa existujúcich technológii

  • analýza existujúcich procesov s cieľom identifikovať potenciál na zlepšenie (výkonnosť, ergonómia, BOZP)
  • implementácia zlepšovacích návrhov
  • úprava pracovných inštrukcii tak aby zodpovedali realite
  • priebežné sledovanie kapacitných možnosti liniek, operácii a zariadení
  • zadefinovanie množstva ľudskej sily vs. výstup výrobnej linky
  • v prípade kvalitatívnych problémov spolupracuje s oddelením kvality na ich eliminácii
  • zabezpečuje údržbu výrobných zariadení (interne alebo s externými dodávateľmi)

práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • flexibilný pracovný čas
  • príspevok na stravovanie v novej závodnej jedálni
  • bezplatné jazykové kurzy
  • príjemný pracovný kolektív
  • príspevok zamestnávateľa do 3. piliera

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Digital Park III, Einsteinova 19
851 01 Bratislava
ID: 3130975   Dátum zverejnenia: 13.3.2018