C++ Software Architect pre Žilinský tím

Miesto práce
Žilina
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hľadá sa agile software architect pre jedného z našich jedinečných klientov, ktorý stelesňuje špičkové riešenia najmä v oblastiach automatizácie a riadenia, dopravy, energetiky a informačných a komunikačných technológií.

Hlavnou náplňou práce je:
- Zber požiadaviek a ich validácia s internými zákazníkmi
- Vyjasňovať požiadavky zákazníka a spracovať ich v backlogu
- príprava High-level funkčnej a technickej špecifikácie (user stories, data model, sekvenčné diagramy a iné)
- softvérový návrh systému
- Dokumentácia systému a školenia
- Byť coachom, podporovať testerov a byť technickým lídrom
- Komunikovať/odovzdávať všetky koncepcie a návody vývojovým tímom
Iné výhody
Klient Vám ako benefity ponúka:

- Rodinný program (príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku, príspevok na škôlku a detské tábory)
- Retention program (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, doplnkové dôchodkové sporenie, zamestnanecké pôžičky)
- Extra voľné dni (bridge days, sick days)
- Program pre zdravie (wellness, športové aktivity, fitness, doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR)
- Teambuildingy
- Tréningový a rozvojový program (business a pruduktové školenia, e-learning, jazykové kurzy, soft skills tréningy,…)
- Referral employee program (bonus za odporúčanie nového zamestnanca.)
plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Osobnostné a profesíjne predpoklady:

- 5 rokov praxe
- výborná angličtina a chuť pracovať v medzinárodnom tíme je presne to, čo hľadáme
- znalosť nemčiny je výhodou
- Enterprise architect (či iné UML diagramy) skúsenosť pomôže
- Chuť coachovať a posúvať tím
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Personálna agentúra ADECCO patrí medzi svetových lídrov v oblasti náboru pracovníkov. Poskytuje služby od dočasného pridelenia, náboru na hlavný pracovný pomer až po outsourcing. Vo svete pôsobí vo viac ako 60 krajinách a pomáha každý deň nájsť prácu približne 650 000 ľuďom. Na Slovensku je spoločnosť Adecco Slovakia od roku 2002 a v súčasnosti má 12 pobočiek v rôznych regiónoch.

AJILON je dcérska spoločnosť Adecco Slovakia, ktorá je zameraná na outsourcing a nábor v oblasti IT segmentu.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Adresa
ADECCO Slovakia, s. r. o.
Digital Park III, Einsteinova 19
851 01 Bratislava

Kontaktná osoba: Peter Gubiš

ID: 3114752   Dátum zverejnenia: 7.11.2017