Vitajte v Adecco Slovensko

Senior C# developer

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme C# software developera pre nášho klienta ktorý poskytuje medicínske riešenia so špičkovými kompetenciami a s inovačnou silou v oblasti diagnostických a terapeutických technológií. Budeš súčasťou rozvoja novej softvérovej platformy. Tvoj tím bude spolupracovať na zaujímavých úlohách ktorých cielom bude umožniť integráciu zdravotníckych pomôcok.
Táto spoločnosť využíva Agile metódy vývoja softvéru (scrum) a aplikuje tie najlepšie praktiky.

Nutné sú skúsenosti s:
• Skúsenosti s vývojom softvérov
• Základné znalosti z Software Development Life Cycle (SDLC) a vývojových techník ako TDD, CI, code review.
• Skúsenosti s Agile metodológiami ako je Scrum je veľkou výhodou.

Skúsenosti ktoré sú vítané:
• Skúsenosti s SOA a integráciou aplikácií
• TCP/IP (HTTP/HTTPS, Web socket, FTP)
• SSL/TLS encryption a PKI
• Sieťové komunikácie
• Windows communication foundation
• Windows presentation foundation
• Znalosť nemeckého jazyka (výhodou)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Medzinárodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C# - pokročilý

• Dobré analytické a problem solving schopnosti
• Schopnosť rýchlo sa učiť novým veciam
• Schopnosť robiť v tímovom prostredí
• Dobré interpersonálne a komunikačné schopnosti
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.
AJILON, dcérska spoločnosť, je zameraná výhradne na dodávanie ľudských zdrojov v oblasti IT segmentu a to v širokej škále dodávaných služieb a IT expertov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s.r.o.
Einsteinova 19
851 01 Bratislava
ID: 3096559   Dátum zverejnenia: 8.11.2017