Senior C# developer

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme C# software developera pre nášho klienta ktorý poskytuje medicínske riešenia so špičkovými kompetenciami a s inovačnou silou v oblasti diagnostických a terapeutických technológií. Budeš súčasťou rozvoja novej softvérovej platformy. Tvoj tím bude spolupracovať na zaujímavých úlohách ktorých cielom bude umožniť integráciu zdravotníckych pomôcok.
Táto spoločnosť využíva Agile metódy vývoja softvéru (scrum) a aplikuje tie najlepšie praktiky.

Nutné sú skúsenosti s:
• Skúsenosti s vývojom softvérov
• Základné znalosti z Software Development Life Cycle (SDLC) a vývojových techník ako TDD, CI, code review.
• Skúsenosti s Agile metodológiami ako je Scrum je veľkou výhodou.

Skúsenosti ktoré sú vítané:
• Skúsenosti s SOA a integráciou aplikácií
• TCP/IP (HTTP/HTTPS, Web socket, FTP)
• SSL/TLS encryption a PKI
• Sieťové komunikácie
• Windows communication foundation
• Windows presentation foundation
• Znalosť nemeckého jazyka (výhodou)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Medzinárodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý

• Dobré analytické a problem solving schopnosti
• Schopnosť rýchlo sa učiť novým veciam
• Schopnosť robiť v tímovom prostredí
• Dobré interpersonálne a komunikačné schopnosti

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3096559  Dátum zverejnenia: 8.11.2017