Vitajte v Adecco Slovensko

Pracuj aj ty pre jedného z najväčších zamestnávateľov na severnom Slovensku! Hľadáme operátorov výroby pre známu automobilovú spoločnosť v Žiline

Teplička nad Váhom, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Žilina
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto)
720,73 €/mesiac/v čistom + BONUSY

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca na výrobnej linke
  • montáž dielov, obsluha strojov a zariadení
  • striedanie práce v rámci linky
  • práca na 3 zmeny
  • 8 hodinová pracovná doba
  • práca je vhodnejšia pre mužov

  • stabilná práca na hlavný pracovný pomer
  • primerané finančné ohodnotenie
  • príplatky za poobedné/nočné zmeny, víkendy a sviatky
  • BONUSY: dochádzkový, motivačný, osobný, letný, vianočný
  • zabezpečenie stravovania alebo stravných lístkov
  • možnosť ubytovania a dopravy ZDARMA
  • séria špeciálnych benefitov ponúkaných Adeccom !

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky a naša pozícia Vás zaujala:
a) pošlite nám Váš životopis na nabor.zilina@adecco.com
b) navštívte nás osobne na adrese Daniela Dlabača 33 v Žiline (budova Stavizolu, 1. poschodie).
c) alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle: 0911 676 528; 041/ 500 7081

Spoločnosť Adecco si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • spoľahlivosť a schopnosť pracovať samostatne
  • manuálna zručnosť
  • dobrý zdravotný stav
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.
AJILON, dcérska spoločnosť, je zameraná výhradne na dodávanie ľudských zdrojov v oblasti IT segmentu a to v širokej škále dodávaných služieb a IT expertov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Daniela Dlabača 775/33
01001 Žilina
ID: 3095073   Dátum zverejnenia: 23.11.2017   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   720,73 €/mesiac/v čistom + BONUSY