Vitajte v Adecco Slovensko

Super nástupný mesačný plat 1050 EUR/hrubé+ 500 EUR bonus!Montážny pracovník! Ubytovanie a doprava zabezpečené!

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
25.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto)
873 + 500
Priemerná mesačná mzda na pozícii vrátane odmien (brutto)
1050

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca pre stabilného zamestnávateľa na našom trhu! Práca v automotiv vo výrobe!
Pracovná pozícia: MONTÁŽNY PRACOVNÍK

Plat: základná zložka mzdy: 873 EUR/HRUBÉ + príplatky a individuálne mesačné odmeny od 1. mesiaca + BONUS 500 EUR!

STAČÍ ak spĺňaš podmienky:

  • ukončené SOU alebo manuálna prax,
  • dobrý zdravotný stav (robia sa aj drogové testy)
  • manuálna zručnosť

MIESTO VÝKONU PRÁCE JE V BRATISLAVE!

Práca pre mužov aj ženy! Práca na 3 alebo 4 zmeny!

UBYTOVANIE ZABEZPEČENÉ - s príspevkom!
DOPRAVA NA 6 MESIACOV ZDARMA!
OBUV A OBLEČENIE ZDARMA!

Aj bez skúseností, vyškolíme Vás!

ODPORUČTE NÁM ZNÁMEHO a MY VÁS FINANČNE ODMENÍME!

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.6.2018 (ostáva ešte 1 deň)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Od vzniku spoločnosti v roku 1991 ubehlo už viac ako 23 rokov. Za toto obdobie vyrobil Volkswagen Slovakia viac ako tri milióny áut, šesť miliónov prevodoviek a 200 miliónov komponentov. Volkswagen Slovakia je tak najväčším a najdlhšie produkujúcim výrobcom automobilov v modernej histórii Slovenskej republiky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.
AJILON, dcérska spoločnosť, je zameraná výhradne na dodávanie ľudských zdrojov v oblasti IT segmentu a to v širokej škále dodávaných služieb a IT expertov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Rádayho 8
984 01 Lučenec

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristina Maslanaková
E-mail: poslať životopis
ID: 3061033   Dátum zverejnenia: 18.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   873 + 500