Montážny pracovník. Plat od 1100 EUR + bonus 500 eur. Stravné 7 EUR na deň. Ubytovanie zabezpečené.Doprava na 6.mes. zdarma. Nástup 18.1.2019!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
18.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1100

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca pre stabilného zamestnávateľa na našom trhu! Práca v automotiv vo výrobe!
Pracovná pozícia: MONTÁŽNY PRACOVNÍK

Plat: základná zložka mzdy: 909 EUR/HRUBÉ + príplatky a individuálne mesačné odmeny od 1. mesiaca + BONUS 500 EUR! Priemerný plat od 1100 EUR v hrubom!

STAČÍ ak spĺňaš podmienky:

- ukončené SOU alebo manuálna prax,
- dobrý zdravotný stav (robia sa aj drogové testy)
- manuálna zručnosť

STRAVOVANIE s denným limitom 7 eur!
UBYTOVANIE ZABEZPEČENÉ - s príspevkom!
DOPRAVA NA 6 MESIACOV ZDARMA!
OBUV A OBLEČENIE ZDARMA!

Aj bez skúseností, vyškolíme Vás!

ODPORUČTE NÁM ZNÁMEHO a MY VÁS FINANČNE ODMENÍME!

Informácie o výberovom konaní

POHOVORY 18.1.2019

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Od vzniku spoločnosti v roku 1991 ubehlo už viac ako 23 rokov. Za toto obdobie vyrobil Volkswagen Slovakia viac ako tri milióny áut, šesť miliónov prevodoviek a 200 miliónov komponentov. Volkswagen Slovakia je tak najväčším a najdlhšie produkujúcim výrobcom automobilov v modernej histórii Slovenskej republiky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3061033  Dátum zverejnenia: 9.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100