Regional Delivery Buyer

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Nitra
Základná mzda od 1283€ v závislosti od skúseností a zručností, Bonus vo výške 0-15% ročného platu ( vyplácaný ročne ), 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád by si sa pracoval pre úspešnú medzinárodnú automobilku, ktorá je svetovým výrobcom prémiových značiek automobilov? Ponúkame možnosť sa posunúť v kariére samostatného nákupcu pre nákupným tím priameho materiálu a byť súčasťou nových automotive projektov.

Tvojou náplňou práce bude:

- Podporovať tím nákupu pri vývoji a implementácií stratégií nákupu komodít
- Zabezpečovať požadovanú kvalitu nakupovaných komodít, ich časovú dostupnosť a efektívnu nákladovosť
- Manažovať portfólio dodávateľov v rámci nominovaných komodít
- Vyjednávanie zmluvných podmienok a rámcových zmlúv
- Podporovať tím nákupu pri dosahovaní kľúčových ukazovateľov výkonnosti
- Dohliadať nad dodržiavaním postupov nákupu podľa interných smerníc
- Hľadať a zavádzať nové možnosti efektívnejšieho nákupu z hľadiska nákladov
- Prinášať nové nápady pri optimalizácii dodávateľského reťazca
- Vytvárať a podporovať implementáciu nových nákupných stratégií v súlade s firemnými stratégiami
- Vykazovať analýzy nákupných cien a nákladov a iniciovať VA/VE aktivity u dodávateľov
- Podporovať snahy o optimalizáciu dodávateľského portfólia

práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
príspevok na prepravu
benefity v hodnote do 300eur
príjemný pracovný kolektív
životné poistenie a úrazové poistenie
príspevok zamestnávateľa do 3. piliera
tréningy a kariérne príležitosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient je medzinárodná automotive výrobná spoločnosť s celosvetovým pôsobením. Jej hlavnou činnosťou je výroba prémiových a luxusných vozdiel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
SAP - Pokročilý

- min. 2 ročná skúsenosť s nákupom v automotive výrobnej spoločnosti
- Schopnosť spolupracovať s ľuďmi na viacerých úrovniach spoločnosti
- Výborný komunikátor a tímový hráč

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3023762  Dátum zverejnenia: 7.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda od 1283€ v závislosti od skúseností a zručností, Bonus vo výške 0-15% ročného platu ( vyplácaný ročne ), 13.plat