Nástrojár/Zoraďovač pre tvárnenie ocele za tepla - Automotive

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do medzinárodnej spoločnosti v okolí Bratislavy obsadzujeme pozíciu nástrojára ktorý bude zodpovedný za technologickú podporu a nastavenia potrebné pre tvárnenie za tepla (Hot Forming). Nastavovanie výrobných zariadení a procesov tvárnenia za tepla (kalenie) vrátane laserovej technológie. Pozícia je vhodná aj pre absolventov Technických Univerzít so znalosťou anglického jazyka a zameraním na metalurgiu.

- Zabezpečovanie nastavenia lisov na základe požiadaviek zákazníka
- Zabezpečovať kvalitu nástrojov a vyrobených dielov
- Dodržiavanie termínov
- Sledovanie odchýlok
- Preventívna údržba

- Bonusový program (letný, zimný a ročný bonus)
- Školenie na Hot Forming Academy ale aj podpora ďalšieho vzdelávania
- Motivačný plat
- Zaujímavý sociálny program (vrátane DDP príspevok zo strany zamestnávateľa)
- Zabezpečovanie interných školení

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Znalosť v oblasti tvarovania a vytvrdzovania kovov za tepla je výhodou
- Certifikát CQI 9 Standard (Heat Treat System Assessment) výhhodou
- Analytické myslenie
- Dobré komunikačné schopnosti
- Znalosť anglického jazyka na základnej úrovni

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3009068  Dátum zverejnenia: 13.3.2018