Odborný referent kontroly kvality s nemčinou

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1250 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame príležitosť sa pridať do tímu Kvality kontroly pre najlepší medzinárodný potravinársky reťazec na Slovensku s vysokou firemnou kultúrou a úžasnými benefitmi pre zamestnancov. Ak máte potravinárske vzdelanie a hovoríte plynule nemecky, tak sa nám ohláste a radi Vás pozveme na pohovor.

Pracovná náplň:

• plánovanie, zadávanie, príprava analýz a vyhodnocovanie protokolov analytických skúšok,
• realizácia expedícií vzoriek,
• príprava, realizácia a vyhodnocovanie ochutnávok – senzorické hodnotenie produktov,
• spolupráca a podpora ostatných zamestnancov iných oddelení v otázkach týkajúcich sa kvality a bezpečnosti potravín,
• vyžiadavanie podkladov a informácií od dodávateľov pre vypracovanie bežnej dokumentácie,
• tvorba a kontrola dokumentov a materiálov vo zverenej oblasti,
• spracovanie internej a externej písomnej dokumentácie a ostatnej korešpondencie,
• správa archívu analytických posudkov, výsledkov senzorických hodnotení a protokolov z úradných kontrol,
• tvorba a sledovanie termínov interných a externých hlásení,
• príjem prichádzajúcich hovorov a zabezpečenie spätnej komunikácie,
• zaistenie všetkých administratívnych a kancelárskych činností,
• správa zákazníckych dotazov týkajúcich sa kvality produktov.

Ponúkame širokú paletu benefitov:
• nástupná mzda 1.250 €,
• stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti,
• rovnaká mzda pre mužov a ženy,
• pracovný pomer na dobu neurčitú,
• príjemnú atmosféru v motivovanom tíme,
• prepracovaný systém zaškolenia metódou "Learning-by-doing",
• prepracovaný systém školení na ďalšie vzdelávanie,
• možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti a iných krajín,
• každá odpracovaná minúta zaplatená,
• doplnkové dôchodkové sporenie,
• sabbatical – dlhodobé neplatené voľno,
• karta Ticket Restaurant 3,80 € / deň,
• karta Multisport,
• darčekové poukážky v hodnote 160 €,
• nadštandardná zdravotná prehliadka,
• deň plateného voľna pri príležitosti vlastnej svadby,
• narodeninový darček,
• darček pre budúcich rodičov,
• darček pre prvákov,
• vitamínový balíček, deň zdravia,
• letný tábor pre deti,
• firemné jubileum.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naším klientom je sieť maloobchodných predajní potravín a patrí medzi najvýznamnejšie spoločnosti v oblasti maloobchodu na Slovensku. Je súčasťou skupiny Schwarz a vlastní najväčšiu sieť diskontných predajní v celej Európe.
Na slovenský trh vstúpila spoločnosť v roku 2004, kedy bolo otvorených prvých 14 predajní, v súčasnosti je predajní 132 na celom Slovensku. Všetky tieto predajne zásobujú čerstvými potravinami niekoľkokrát denne kamióny z 3 logistických centier / skladov – v Nemšovej, v Prešove a v Seredi.

Administratívne je spoločnosť riadená z centrály v Bratislave.

• Centrála spoločnosti sa skladá z piatich oblastí:
 Nákup
 Predaja
 Administratíva
 Centrálne služby
 Personálny úsek

Náš klient získal minulý ako aj tento rok ocenenie Top Employer Slovensko, Top Employer Europe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• vysokoškolské resp. stredoškolské odborné vzdelanie s maturitou potravinárskeho zamerania (napr.: bezpečnosť a kontrola potravín, technológia potravín, hygiena potravín, legislatíva z oblasti potravín a pod.),
• znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni,
• znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni výhodou,
• počítačové znalosti - MS Word, Excel, PowerPoint na užívateľskej úrovni,
• vysoké pracovné nasadenie,
• samostatnosť,
• precíznosť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2990101  Dátum zverejnenia: 19.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1250 EUR