Vedúci / vedúca projektov oddelenia výstavby

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
začínajúci od 1500 Euro /Fix

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• námatkové kontroly stavebných nákladov a kvality novovybudovaných predajní,
• spolupôsobenie pri vytváraní stavebných popisov stavieb predajní ako aj príslušných smerníc,
• vedenie/spolupôsobenie pri jednaniach s výrobcami a dodávateľmi s ohľadom na cielený nákup vybraných stavebných produktov,
• nákladovo optimálne prejednávanie rámcových zmlúv pre stavebných dodávateľov,
• odborná podpora a sprevádzanie logistických centier pri vybraných stavebných projektoch,
• vypísanie, zaznamenanie kontaktu a poradenstvo generálnych a odborných projektantov pri plánovaní centrálnych skladov so súhlasom vedúceho úseku nehnuteľností,
• starostlivosť o stavebné plány skladov v rámci fázy stavby (realizácia stavebných a funkčných popisov a ďalších nariadení, účasť na stavebných poradách),
• preberanie stavby a vytvorenie preberacieho protokolu v spolupráci s vedúcim úseku nehnuteľností pri stavebných plánoch skladov,
• odovzdanie stavby (koordinácia návodov/školenia k technickým zariadeniam, odovzdanie kľúčov... ),
• revízia stavebných nedostatkov až do ukončenia záručnej doby,
• starostlivosť o existujúce centrálne sklady (bezpečnosť, odstránenie nedostatkov...),
• spolupôsobenie pri prestavbách skladov a modernizáciách,
• spolupôsobenie pri vytváraní rozhodovacích predlôh pre konateľov spoločnosti,
• vytváranie reportov o číselných ukazovateľoch,
• dodržiavanie zákonných predpisov.

- stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti,
- atraktívne finančné ohodnotenie,
- prvé štyri roky garantovaný nárast mzdy v pracovnej zmluve,
- rovnaká mzda pre mužov a ženy,
- služobné vozidlo aj na súkromné účely,
- pracovný pomer na dobu neurčitú,
- práca v home office,
- príjemnú atmosféru v motivovanom tíme,
- prepracovaný systém zaškolenia metódou "Learning-by-doing",
- prepracovaný systém školení na ďalšie vzdelávanie,
- možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti a iných krajín,
- preplácanie nákladov na ubytovanie pri presťahovaní počas 3 mesiacov v partnerských hoteloch,
- dovolenka nad rámec zákona,
- doplnkové dôchodkové sporenie,
- sabbatical - dlhodobé neplatené voľno,
- stravné lístky v hodnote 3,80 €,
- darčekové poukážky v hodnote 160 €.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

obchod

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• ukončené vysokoškolské vzdelanie stavebného zamerania,
• znalosť nemeckého alebo anglického jazyka aktívne slovom aj písmom,
• prax v odbore stavebníctva minimálne 2 roky,
• skúsenosti v oblasti technického zariadenia budov :
- koordinácia projektantov TZB
- kontrola projektovej dokumentácie TZB
- vykurovanie
- chladenie
- priemyselné chladenie
- zaregulovanie systémov TZB
• počítačové znalosti - MS Word, Excel, PowerPoint na užívateľskej úrovni,
• samostatnosť,
• flexibilita,
• zodpovednosť,
• odolnosť voči stresu,
• komunikačné schopnosti,
• vyjednávacie zručnosti,
• vodičský preukaz sk. B.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2973470  Dátum zverejnenia: 11.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: začínajúci od 1500 Euro /Fix