Vitajte v Adecco Slovensko

Teamleader na oddelení PTP

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto)
1800 + podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte bohaté skúsenosti s účtovníctvom a vedenie tímu je pre Vás výzvou? Ak ste odpovedali áno, máme pre Vás skvelú príležitosť na pozícii, obsadzovanej pre jedného z našich TOP klientov, Teamleader na oddelení PTP!

Vašou úlohou bude:
  • Spoluvytváranie, vedenie a rozvoj tímu
  • Riešenie nezrovnalostí, súvisiacich s činnosťou oddelenia
  • Kontrola plnenia plánov a KPIs, dohľad nad správnym reportingom
  • Komunikácia s ostatnými oddeleniami a vedením spoločnosti
  • Zabezpečenie správneho spracovania došlých faktúr a platieb
  • Riešenie nesprávne vystavených/neidentifikovateľných faktúr
  • SOX kontroling
  • Podieľanie sa na tranzíciách z iných krajín/ organizačných jednotiek

  • Vzdelávanie (jazyky, hard skills, soft skills)
  • Medzinárodné prostredie
  • Možnosť kariérneho aj osobnostného rastu
  • Nadštandardné ohodnotenie

Pozícia je vhodná pre uchádzačov, ktorí už majú skúsenosti s vedením tímu, preferujú možnosť byť súčasťou väčšej spoločnosti a sú otvorení zmenám.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Naším klientom je medzinárodná spoločnosť, ktorá poskytuje výnimočné príležitosti pre šikovných ľudí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, Financie, Účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

5

  • Anglický jazyk aktívne - must!
  • Skúsenosti s vedením tímu minimálne 1-2 roky
  • Znalosti účtovníckych štandardov a postupov
  • Silné komunikačné zručnosti
  • Orientácia na detail
  • Znalosť SAPu/MSG Pro/QADu výhodou
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.
AJILON, dcérska spoločnosť, je zameraná výhradne na dodávanie ľudských zdrojov v oblasti IT segmentu a to v širokej škále dodávaných služieb a IT expertov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Digital Park III, Einsteinova 19
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Kornélia Blaško
E-mail: poslať životopis
ID: 2513500   Dátum zverejnenia: 8.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1800 + podľa skúseností