Pracovník v autopožičovni

addCar CEE, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
február 2022
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.mzda sa odvíja od počtu odpracovaných hodín

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Pristavovanie a odstavovanie vozidiel zákazníkom
- Komunikovanie so zákazníkom v slovenskom a anglickom jazyku
- Práca s platobným terminálom
- Administratíva
- Čistenie vozidiel
- Presuny vozidiel
- Udržiavanie poriadku na pracovisku

- Možnosť kariérneho postupu
- Práca v stabilnej spoločnosti s komplexnou ponukou služieb v automobilovej oblasti
- Možnosť prenájmu nového motorového vozidla za exkluzívnych podmienok
- Kvalitný produkt, motivujúce ohodnotenie a možnosť sebarealizácie

Práca sa vykonáva prevažne v exteriéri a na letiskách v Bratislave a vo Viedni v režime 24/7.
Prax v autopožičovni nie je podmienkou, všetko vás naučíme :)

Ak spĺňate uvedené požiadavky a máte vážny záujem o prácu v autopožičovni, kde je každý deň nový deň, neváhajte a pošlite nám svoj aktuálny životopis s fotografiou.

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Do nášho tímu hľadáme šikovných ľudí (muži / ženy) s aktívnym prístupom k práci, predovšetkým so schopnosťami ako:

- samostatnosť
- zodpovednosť
- dochvíľnosť
- precíznosť
- dôraz na detail
- doťahovať veci do konca
- mať pozitívny vzťah k autám
- byť skúsený vodič
- mať slušné vystupovanie
- znalosť nemeckého jazyka výhodou

Spoločnosť AddCar, založená v roku 2005 v spolupráci s airBaltic, sa vyvinula z malej miestnej autopožičovne na medzinárodnú značku s pobočkami v 40 krajinách na 4 rôznych kontinentoch. Naša úzka spolupráca s hlavnými maklérmi autopožičovní, ako sú Rentalcars, Carrentals, Autoeurope, Cartrawler atd., viedla k rýchlemu rastu. V Bratislave sa otvorila pobočka addCar CEE v roku 2021.
ID: 4248694  Dátum zverejnenia: 28.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.