Účtovník/čka záväzkov s angličtinou

Miesto práce:
BBC1, Plynárenská 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru:
plný úväzok
Ponúkaný plat:
Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• práca v účtovnom systéme SAP
• preverenie, zaúčtovanie a kompletné spracovanie dodávateľských faktúr v domácej a v zahraničnej mene
• spolupráca na mesačných a ročných uzávierkových operáciách
• dodržiavanie platných účtovných predpisov a predpisov týkajúcich sa DPH
• interné preúčtovania, kontrola stavu otvorených položiek záväzkových účtov
• vyhotovenie platobných príkazov, sprocesovanie manuálnych platieb, práca v bankových systémoch
• kontrola a zaúčtovanie cestovných výdavkov zamestnancov, zúčtovanie výpisov platobných kariet
• komunikácia s dodávateľmi
• úzka spolupráca so senior účtovníkom a pobočkami spoločnosti v zahraničí
• aktívna podpora senior účtovníka počas mesačnej uzávierky, auditov a daňových kontrol
• fyzická archivácia dokumentov
• zodpovednosť za dodržiavanie platných interných predpisov

• výborná kariérna príležitosť v prestížnej medzinárodnej spoločnosti v jej novovzniknutej pobočke na Slovensku
• pružný pracovný čas
• denné využívanie cudzieho jazyka
• príležitosť osobného a kariérneho rozvoja – na mieru ušité tréningy, Coaching
• stravné lístky nad rámec Zákonníka práce plne hradené zamestnávateľom
• pitný režim (káva, čaj)
• denný prísun ovocia
• team-buildings
• Multi-Sport karty

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požadovaná prax

2

• ukončené ekonomické štúdium
• aspoň 2 ročná pracovná skúsenosť v oblasti účtovníctva a zmysel pre prácu s číslami
• skúsenosť s účtovaním cudzej meny
• dobré znalosti SAP R3 /Excel/Word/Share-Point výhodou
• vysoká kvalita pracovných postupov
• flexibilita týkajúca sa zastupovania pre iné jednotky, spolupráca s predajnou jednotkou vo Švajčiarsku alebo v EMEA regióne
• na zákazníka orientovaný prístup a k tomu zodpovedajúca komunikácia
• aktívne ovládanie angličtiny

Sme mladý, dynamický, rýchlorastúci poskytovateľ služieb pre zákazníkov vo viac ako 10 krajinách Európy.
Portfólio našich služieb tvoria najmä nasledovné oblasti:
• spracovanie objednávok
• vedenie účtovníctva
• IT podpora v mediálnej oblasti
• manažment služobných ciest
• manažment zmlúv
• dátové analýzy
• personálne služby

Vo vašej žiadosti prosím uveďte súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona NR SR č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Vopred sa ospravedlňujeme všetkým uchádzačom, ktorých nebudeme môcť pozvať na osobný pohovor. Kontaktovať budeme totiž len tých, ktorí budú najlepšie spĺňať naše požiadavky.

Ďakujeme za porozumenie.
ID: 3096401   Dátum zverejnenia: 8.10.2017