Účtovník pohľadávok/záväzkov (nemčina+angličtina)

AdBackoffice s.r.o.

Miesto práce
BBC1, Plynárenská 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
min. 900 € (prípadne viac podľa kvalifikácie a skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- účtovanie a korektúra pohľadávok vystavených na faktúru aj v hotovosti, poštových šekov, bankových účtov v systéme SAP
- upomienky/inkaso (koordinácia s externým inkasným úradom)
- korektúra platobných rozdielov pri kontakte s odd.predaja/zákazníkmi
- monitoring zákazníkov prostredníctvom zoznamu Watch (Dashbord prepadnutých pohľadávok) kontakt s odd.predaja
- spracovanie zákazníckych dotazov a reklamácií
- vypracovanie splátkových plánov/alebo iných zákazníckych dohôd (neplatičov) a sledovanie dodržiavania zmluvných podmienok
- úverový manažment/kontrola bonity v spolupráci s D&B a administrácia v systéme ASP
- úzka spolupráca so senior účtovníkom a odd.predaja
- súlad s IKS (Internes Kontroll System)
- podpora analýzy otvorených položiek (DSO/Working Capital)

• výborná kariérna príležitosť v prestížnej spoločnosti a novovzniknutej pobočke na Slovensku
• pružný pracovný čas
• motivujúce finančné ohodnotenie
• moderné pracovisko
• príležitosť osobného a kariérneho rozvoja
• gastrolístky nad rámec Zákonníka práce
• denne čerstvé ovocie, cafetéria
• Multi-Sport karty

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- skúsenosť s účtovaním v cudzej mene
- pracovná skúsenosť z oblasti vydavateľstva alebo poskytovania služieb výhodou
- skúsenosť so SAP výhodou, taktiež Excel, Word, Share-Point výhodou
- vysoká kvalita v pracovných postupoch
- flexibilita týkajúca sa zastupovania pre iné jednotky, spolupráca s predajnou jednotkou vo Švajčiarsku alebo v EMEA regióne
- na zákazníka orientovaný prístup a k tomu zodpovedajúca komunikácia
- aktívne ovládanie nemčiny a angličtiny

Sme mladý, dynamický, rýchlorastúci poskytovateľ služieb pre zákazníkov vo viac ako 10 krajinách Európy.
Portfólio našich služieb tvoria najmä nasledovné oblasti:
• spracovanie objednávok
• vedenie účtovníctva
• IT podpora v mediálnej oblasti
• manažment služobných ciest
• manažment zmlúv
• dátové analýzy
• personálne služby

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2825541  Dátum zverejnenia: 24.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. 900 € (prípadne viac podľa kvalifikácie a skúseností)