Java Developer - Join the people who see data in everything!

ADASTRA, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiacv závislosti od Tvojich skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj, zdravia Ťa Adastrania!

• Rád/Rada sa podieľaš na tvorbe nových digitálnych riešení?
• Dáta nie sú Tvojim strašiakom, ale parťákom?
• Tykáš si s jedným alebo viacerými programami ako Java, Azure, Spring Boot, Python, Apache Kafka, Rest Api ci Kubernetes?
Ak si si práve odpovedal/a ÁNO, sme na Teba zvedaví!

Momentálne hľadáme posilu do nášho digital tímu na pozíciu Senior Java Developera. Ak je Java tvojou alfou a omegou, a trúfaš si poradiť aj s Kubernetes, Kafkou, ci RestApi, táto pozícia je priam ušitá na mieru pre Teba.

Čomu sa budeš u nás hlavne venovať?

• vývoj riešení na základe funkčných špecifikácií
• analýza technologických požiadaviek, podiel na príprave projektov
• spolupráca na návrhoch architektúry
• aplikačná podpora systémov a ich úprava
• príprava a vytváranie technickej dokumentácie

Prečo Adastra?
• Sme IT konzultingová spoločnosť v oblasti digitálnych riešení s globálnym zázemín v Kanade, Prahe, Nemecku, v Bratislave.
• Nie sme korporát, tráviš svoj čas efektívne na zaujímavých projektoch pre popredné firmy na Slovensku a v zahraničí bez zbytočnej byrokracie.
• V Adastre máš neobmedzený prístup k zdrojom o najnovších technológiách, a možnostiam odborného rozvoja i jazykového vzdelávania.
• Držíme si firemno-rodinnú kultúru založenú na otvorenej komunikácii, korektných vzťahoch a vzájomnej tolerancii. Každý Adastran nás v niečom inšpiruje.

Finančné uznanie
• Performance bonus
• Presale bonus
• Refer-a-Friend - získajte bonus za oporúčanie nových kolegov

Šport & Zdravie & Rodina
• Lyžovanie Adastra - 4 dňová lyžovačka v Rakúsku
• Dni zdravia Adastra - rôzne workshopy o zdraví
• Tímové aktivity Adastra
• Karta Multisport
• Elektrické kolobežky - potrebujete sa presunúť z kancelárie na miesto svojho projektu po celej Bratislave? Využite naše kolobežky.
• Rodinný víkend ADASTRA - víkendový pobyt zamestnancov spolu s ich rodinou (turistika, celo-víkendový program pre deti)
• Narodeninový darček
• Svadobný bonus
• Baby bonus
• Sick days

Ak si sa dostal/-a až sem, tak neváhaj a daj nám o sebe vedieť prostredníctvom CV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Java Framework - Pokročilý
SQL - Pokročilý
Apache Kafka - Pokročilý
Spring Boot - Pokročilý
Kubernetes - Pokročilý
Rest API - Pokročilý
GitLab - Pokročilý

Nezabudni si zbaliť so sebou:

• skúsenosti s vývojom na platforme JEE
• skúsenosť s niektorou z technológii: JSP, Spring (MVC, Security), JPA (Hibernate), JTA
• skúsenosti s implementáciu aplikácii klienta (web based biznis aplikácie) a implementácie REST API
• skúsenosti s používaním moderných JS technológií (jQuery, AngularJS, ReactJS)
• znalosť databázových systémov (MS SQL, Oracle)
•schopnosť analýzy a syntézy (spájania) batchového ako aj near realtime spracovania pri zohladneni optimalnej performance
• znalosť technickej angličtiny

Adastra je medzinárodná konzultačná spoločnosť, ktorá prepája svet biznisu a technologického poradenstva. Svoje postavenie v oblasti Information Managementu rozvíjame predovšetkým v kľúčových kompetenciách - Data Warehousing, Business Intelligence, Advanced Analytics, Digital Marketing, Big Data, Master Data Management a Enterprise Application Integration, IoT, AI.

Adastra bola ocenená titulom Best Employer vo svojej kategórii (Aon Hewitt Award) pre rok 2016, 2017 a 2018.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4218108  Dátum zverejnenia: 2.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac