Security Architect / Engineer

ADASTRA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
3 000 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od seniority levelu a sme otvorení diskusii.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo budeš mať na starosti:
• Výber bezpečnostnej technológie bude na tebe, preto budeš realizovať výberové konania, riešiť ceny technológií, ich prínosy, udržateľnosť verzus požiadavky vyplývajúce z nálezov auditu.
• Získať predstavu o súčasnom firemnom zabezpečení, spoznať jeho výhody a slabé miesta. Mal by si byť "studnicou znalostí" pre ľudí, ktorí sa venujú security dotazníkom a auditom.
• Budeš preberať podnety z týchto security dotazníkov a na ich základe navrhovať zmeny v architektúre tak, aby vyhovovali ako z hľadiska požiadaviek, tak z hľadiska prevádzkovateľnosti (Developmentu, Automatizace a Operations).
• Preto budeš úzko komunikovať hlavne s CIO, CISO a dvomi architektami - automatizačným a aplikačným.
• Budeš tvoriť a udržovať roadmapu a dokumentáciu, podieľať sa na mesačnom reportingu v oblasti zabezpečenia.

Tvoj cieľ bude:
• Navrhnúť novú security architektúru tak, aby bola z hľadiska dlhodobých cieľov udržateľná a ďalej rozvíjateľná. Takú architektúru, ktorá neznemožní prevádzkovanie IT služieb na úkor väčšej bezpečnosti.
• V prvom roku sa budeš venovať SIEM, SW pre odhaľovanie zraniteľnosti, DLP a ochrane proti ransomwaru.

Čo Ti môžeme ponúknuť:
• Zázemie stabilnej medzinárodnej IT spoločnosti, ktorá je špičkou na trhu v oblasti digitálnych riešení.
• Možnosť ovplyvniť nielen fungovanie tu v rámci českej i slovenskej entity, ale i v rámci globálnej infraštruktúry.
• Sídlime v pražskom Karlíne a v lete budeme mať úplne nové kancelárie na tejto adrese.
• Prácu si zorganizuješ podľa seba, pracovnú dobu máme flexibilnú a vieme sa na hocičom dohodnúť. Boli by sme radi za režim 1 deň v týždni on-site, min. zo začiatku.
• Pracovať môžeš z Bratislavy alebo z Prahy.
• Pracovať môžeš na HPP nebo na kontrakt.
• Máme plochú organizačnú štruktúru a neformálne pracovné prostredie, nie sme startup, ale ani korporát.
• Mobil, notebook,25 dní dovolenky , stravenkový paušál – to je samozrejmosť. Rovnako ako odborná, jazyková a soft skills školenia.

Benefity: Mobilný telefón, Notebook, Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby, Príspevok na stravovanie, Vzdelávacie kurzy, školenia, Občerstvenie na pracovisku, Príspevok na šport/kultúru/voľný čas, Firemné akcie

Informácie o výberovom konaní

Zaujali sme Ťa? Urob prvý krok!
Pošli nám CV alebo odkaz na linkedin. Spojíme sa s Tebou pre bližšie informácie a ďalší postup.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

IS/IT: Konzultácie, analýzy a projektové riadenie, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémov, IT konzultant, IT Security Specialist

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

IT Security

Počet rokov praxe

3

Budeme si rozumieť, pokiaľ:
• Máš minimálne 3 roky praxe v oblasti IT bezpečnosti.
• Aktívne hľadáš riešenia problému do tej doby, dokiaľ ho nenájdeš.
• Dokážeš nájsť kompromis a to ako v čase, tak i vo financiách i bezpečnosti a v neposlednej rade zhodou s ostatnými kolegami.
• Vieš pracovať samostatne a si komunikatívny.
• Zvládneš call v angličtine s ostatnými kolegami.
Budeš vo výhode, pokiaľ:
• Máš skúsenosti s implementáciou SIEM, SW vulnerability, DLP, ATP, SEP.
• Poznáš technológie pomáhajúce v boji proti ransomwaru.
• Bude Ti vyhovovať naše portfólio (80% Windows, 15% Mac, 5% Linux).
• Máš skúsenosti s Dev and Ops (u nás cca 12 ľudí), nástroje Jira, Confluence.

Adastra je medzinárodná konzultačná spoločnosť, ktorá prepája svet biznisu a technologického poradenstva. Svoje postavenie v oblasti Information Managementu rozvíjame predovšetkým v kľúčových kompetenciách - Data Warehousing, Business Intelligence, Advanced Analytics, Digital Marketing, Big Data, Master Data Management a Enterprise Application Integration, IoT, AI.

Adastra bola ocenená titulom Best Employer vo svojej kategórii (Aon Hewitt Award) pre rok 2016, 2017 a 2018.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4075620  Dátum zverejnenia: 21.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac