Samostatný finančný účtovník / Financial Accountant

ADASTRA, s.r.o.

Miesto práce
Mýtna, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiacv závislosti od seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

o Komplexné vedenie účtovnej agendy
o Komplexné vedenie a spracovanie podvojného účtovníctva v súlade s platnými legislatívnymi predpismi
o Účtovanie faktúr vydaných ostatných a prijatých, vrátane odsúhlasovania ostatných pohľadávok a záväzkov
o účtovanie cestovných príkazov, knihy jázd, vyúčtovaní a iné
o Účtovanie a odsúhlasovanie banky a hotovostných operácií
o Prefakturácia v rámci skupinových aktivít
o Zaistenie ďalších účtovných operácií
o Mesačné uzávierky a ročné závierky
o Inventarizácia účtov hlavnej knihy

o Spolupráca a súčinnosť s externými daňovými poradcami u všetkých platených daní,

• Finančný audit
o Plánovanie auditov, v spolupráci s finančným riaditeľom
o Spolupráca s externými audítormi, implementácia ich doporučení k zmenám procesov v ekonomickej oblasti, príprava podkladov a ďalšie práce nutné pre pred-audit a záverečný audit podľa ich požiadaviek,

• Obchodné záväzky
o Evidencia nákupných objednávok
o Príprava platobných denníkov pre úhrady záväzkov

• Pracovné cesty
o Likvidácia cestovných príkazov

• Ostatné
o Spolupráca s manažmentom spoločnosti pri tvorbe a aktualizácii interných smerníc a pravidiel v spoločnosti
o Spolupráca so skupinovým finančným controllingom pri implementácii účtovných a ďalších štandardov a postupov
o Sledovanie zmien v účtovných, daňových predpisoch, relevantných zákonov a štatutárnych povinnostiach a včasné upozornenie na ne

Budete pracovať v prostredí, ktoré stojí za Vami, podporuje Vás v profesnom rozvoji a v spoločnosti, ktorá si váží Vašu prácu a oceňuje ju, aj cez zaujímavé platové ohodnotenie a bonusovú štruktúru.

Finančné ohodnotenie
• Performance bonus
• Refer-a-Friend – získaj bonus za doporučenie priateľa na voľné Adastra pracovné pozície
• Telefón – možnosť využívať telefón i na súkromné účely

Šport & Zdravie
• Dva "sickness days" bez lekárskeho potvrdenia
• Adastra Lyže – 4 dni v Rakúsku alebo Taliansku
• Adastra Dni zdravia – rôzne workshopy o zdraví, prírode & ekológii
• Adastra RUN – podporujeme bežecké preteky
• Adastra Teambuildingy
• Multisport card
• Electrické kolobežky – potrebujete sa rýchlo presunúť v rámci mesta? Výhody elektrických kolobežiek - vyhnete sa kolónam a sme o kúsok ekologickejší.
Rodinne orientované benefity
• Adastra "family" víkend – víkend s rodinami v slovenských horách
• Narodeninový darček
• Svadobný bonus
• Baby bonus

Informácie o výberovom konaní

Tešíme sa na spoluprácu, a že sa stanete Adastranom!
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať.
Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí zodpovedajú kritériám, ktoré hľadáme.
Vopred ďakujeme za Vaše porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Expert
Podvojné účtovníctvo - Expert

- vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania
- aktívna znalosť účtovného softvéru a legislatívy SR –daňové účtovníctvo
- aktívna znalosť anglického jazyka v ústnej a písomnej forme
- prax v obore, aktuálna, vykonávaná bez prerušenia po dobu posledných minimálne 4 rokov, hlavne:
- účtovníctvo – všeobecná znalosť problematiky,
- dane z príjmov,
- DPH,
- cestovné náhrady,
- fakturácia
- skúsenosť s medzinárodnou projektovo orientovanou spoločnosťou (nie je podmienkou)
- aktívna znalosť MS Office
- skúsenosti s ERP systémom (najlepšie Navision, nie je podmienkou)
- flexibilita – časová i pracovná; pro-aktivny prístup
- zodpovednosť, samostatnosť a flexibilita

Adastra je medzinárodná konzultačná spoločnosť, ktorá prepája svet biznisu a technologického poradenstva. Svoje postavenie v oblasti Information Managementu rozvíjame predovšetkým v kľúčových kompetenciách - Data Warehousing, Business Intelligence, Advanced Analytics, Digital Marketing, Big Data, Master Data Management a Enterprise Application Integration, IoT, AI.

Adastra bola ocenená titulom Best Employer vo svojej kategórii (Aon Hewitt Award) pre rok 2016, 2017 a 2018.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3816409  Dátum zverejnenia: 5.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac