Java Software Engineer

ADASTRA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
2 000 - 4 000 EUR/mesiac2000 – 4000 € v závislosti od seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste JAVA programátor, ktorý hľadá uplatnenie? Hľadáte dlhodobú pracovnú perspektívu na full time / kontrakt v stabilnej konzultačnej spoločnosti? Kontaktujte nás! Získate možnosť pracovať na špičkovom projekte, naberať cenné skúsenosti a oporu vo Vašej kariére.

Náplň práce:
• vývoj riešení na základe funkčných špecifikácií
• analýza technologických požiadaviek, podiel na príprave projektov
• spolupráca na návrhoch architektúry
• aplikačná podpora systémov a ich úprava
• príprava a vytváranie technickej dokumentácie

Za Vaše nasadenie ponúkame:
• zaujímavú prácu na projektoch pre popredné firmy na Slovensku a v zahraničí
• prístup k zdrojom o najnovších technológiách
• perspektívne možnosti odborného rozvoja aj jazykového vzdelávania
• mladý, profesionálny kolektív
• perspektívne možnosť zúčastniť sa na projektoch v zahraničí
• špičkové ohodnotenie za špičkovú prácu
• perspektíva profesionálneho rozvoja a pracovnej stability

Informácie o výberovom konaní

Chcete pracovať v tíme profesionálov?

Adastra ponúka zaujímavé profesionálne uplatnenie a zároveň priateľské prostredie, osobný i profesionálny rozvoj.

Radi Vás privítame v našom tíme!

Sme špičkovou konzultačnou a technologickou spoločnosťou. Vieme, že tým najcennejším čo máme, sú ľudia. Študenti alebo skúsení profesionáli s bohatou praxou – pre všetkých sa snažíme urobiť maximum.

V prípade záujmu, neváhajte a pošlite nám Váš životopis. Budeme kontaktovať iba uchádzačov, zodpovedajúcich profilu, ktorý hľadáme. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Aké predpoklady by ste mali mať:
• skúsenosti s vývojom na platforme JEE
• skúsenosť s niektorou z technológii: JSP, Spring (MVC, Security), JPA (Hibernate), JTA
• skúsenosti s implementáciu aplikácii tenkého klienta (web based biznis aplikácie) a implementácie REST API
• skúsenosti s používaním moderných JS technológií (jQuery, AngularJS, ReactJS)
• skúsenosti s aplikačnými servermi (preferované Websphere alebo Weblogic)
• znalosť databázových systémov (MS SQL, Oracle)
• schopnosť analýzy a syntézy väčšieho množstva dát
• znalosť technickej angličtiny

Adastra je medzinárodná konzultačná spoločnosť, ktorá prepája svet biznisu a technologického poradenstva. Svoje postavenie v oblasti Information Managementu rozvíjame predovšetkým v kľúčových kompetenciách - Data Warehousing, Business Intelligence, Advanced Analytics, Digital Marketing, Big Data, Master Data Management a Enterprise Application Integration, IoT, AI.

Adastra bola ocenená titulom Best Employer vo svojej kategórii (Aon Hewitt Award) pre rok 2016, 2017 a 2018.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1692762  Dátum zverejnenia: 13.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 4 000 EUR/mesiac2000 – 4000 € v závislosti od seniority kandidáta