Ak si PROFESIONÁL Hľadáme pracovitých a poctivých kolegov, ktorí sa chcú zdokonaľovať.
Ak si FAJN ČLOVEK Hľadáme príjemných kolegov, na ktorých sa môžeme spoľahnúť.

Project Manager

ADASTRA, s.r.o.

Miesto práce
Mýtna 48, Bratislava
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovedá za realizáciu projektu vo vysokej kvalite, v danom termíne, nákladoch a funkcionalite, vrátane získavanie referencií
• podieľa sa na zostavovaní projektového tímu a riadi projektový tím
• zostavuje celý plán projektu, vrátane špecifikácií, harmonogramov, zdrojov
• je zodpovedný za projektový monitoring, riadenie nákladov a profitabilitu projektov
• podieľa sa na pre-sale – spolupracuje s account manažérmi a obchodným oddelením
• riadi externé projekty vrátane riadenia subdodávateľov
• modifikuje APM (metodika riadenia projektov firmy) pre použitie u konkrétneho zákazníka
• poskytuje konzultácie k riadeniu projektov
• zaisťuje administráciu projektov
• vedie interné projekty a zaisťuje ich administráciu
• poskytuje podnety pre ďalší rozvoj a zlepšovanie APM, projektového manažmentu a celej spoločnosti
• robí interné školenia projektového riadenia a projektovej administrácie

• zaujímavá práca v oblasti projektového riadenia IT služieb
• možnosť podieľať sa na špičkových projektoch v oblasti Data Warehousing, Data Quality a Business Intelligence
• veľké možnosti samostatnej práce a rozhodovacích právomocí
• možnosti odborného rozvoja aj jazykového vzdelávania
• mladý, profesionálni kolektív
• možnosť zúčastniť sa projektov v zahraničí
• špičkové ohodnotenie za špičkovú prácu
• perspektíva profesionálneho rozvoja

Informácie o výberovom konaní

Chcete pracovať v tíme profesionálov?

Adastra ponúka zaujímavé profesionálne uplatnenie a zároveň priateľské prostredie, osobný i profesionálny rozvoj. Taktiež ponúka možnosť uplatnenia nielen v Bratislave, ale i v pobočkách v Prahe, v Ostrave, v Nemecku a v Kanade! Cestujte a poznávajte kozmopolitný život spolu s nami! Získate tak cenné skúsenosti a oporu vo Vašej kariére.

Radi Vás privítame v našom tíme!

Sme špičkovou konzultačnou a technologickou spoločnosťou. Vieme, že tým najcennejším čo máme, sú ľudia. Študenti alebo skúsení profesionáli s bohatou praxou – pre všetkých sa snažíme urobiť naozaj maximum.

V prípade záujmu, neváhajte a pošlite nám Váš životopis. Budeme kontaktovať iba uchádzačov, zodpovedajúcich profilu, ktorý hľadáme. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• praktické skúsenosti s projektovým riadením v oblasti IT služieb– minimálne 2 roky
• skúsenosti s projektovým riadením v nasledovných oblastiach: bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby, telekomunikácie alebo retail
• znalosť vývoja softvéru a oblasti IT služieb
• pokročilé prezentačné a komunikačné schopnosti
• znalosť projektových metodík v servisne orientovanej organizácii
• vysokoškolské vzdelanie
• plynulá znalosť anglického jazyka a schopnosť riadiť projekty v anglicky hovoriacom prostredí
• skúsenosť s projektovým riadením v oblastiach Data Warehousingu, Business Intelligence alebo Data Quality je výhodou
• flexibilita, zákaznícky orientovaná osobnosť, drive
ID: 166549   Dátum zverejnenia: 11.1.2018