Programátor.NET

AdaSoft, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 800 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- analýza, dizajn, programovanie a implementácia aplikačných a portálových riešení na platforme Microsoft .NET
- rozširovanie a prispôsobovanie existujúcich riešení
- údržba programových častí

- pružný pracovný čas
- dlhodobá a stabilná pracovná pozícia
- motivujúce finančné ohodnotenie v závislosti od dosiahnutých výsledkov
- spoločnosťou podporovaný osobný rast
- sociálne a športové aktivity hradené spoločnosťou
- sick day
- príležitosť vzdelávať sa v angličtine – kurzy angličtiny priamo na pracovisku
- práca v príjemnom tíme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
ASP.NET - Pokročilý
HTML - Základy
CSS - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- praktické skúsenosti s implementáciou riešení, tvorbou technickej dokumentácie
- skúsenosti s tvorbou funkčných špecifikácií, vývojom nových a servisom existujúcich riešení
- testovanie (Unit Testing)
- práca vo Windows Presentation Foundation, Windows Communication Foundation, Entity Framework
- ochota učiť sa, samostatnosť a zodpovednosť
- samostatný a aktívny prístup k zadaných úlohám
Výhodou:
- tvorba štatistík a prehľadov na Reporting Services, Crystal Reports, alebo iné
- práca s úlohami v JIRA
- úložisko zdrojových súborov v Git, alebo TFS

Spoločnosť AdaSoft, s.r.o. sa svojím odborným zabezpečením radí na Slovensku medzi elitu v oblasti poradenstva, z pohľadu ochrany utajovaných skutočností. V neposlednom rade poskytuje svoje služby aj v ochrane majetku osôb, šifrovej ochrany, informačnej bezpečnosti ako aj tvorby softvéru na mieru a zabezpečenia špecializovaného hardvéru na spracovanie utajovaných písomností. Tím ľudí ktorý zabezpečuje odbornú garanciu a Vašu spokojnosť má dlhodobú prax v sektore štátnej správy, bankovníctva, komerčnej a podnikovej bezpečnosti.
www.adasoft.sk
ID: 3673061  Dátum zverejnenia: 25.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 800 - 3 000 EUR/mesiac