Python full stack developer

Adaptiware, spol. s r.o.

Miesto práce
Južná trieda 8, 040 01 Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.02.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
nástupná mzda od 1500 € v závislosti od pozície a skúseností kandidára a bude predmetom diskusie počas výberového konania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tím Python developerov hľadá posilu
- práca na projektoch pre klientov zo Slovenska ako aj zo zahraničia
- návrh a realizácia projektov na mieru, Webové aplikácie, Intranetové systémy, data analytics a processing, automatizácia a testovacie frameworky, tvorba nástrojov na integráciu rôznych technológií
- pracujeme s technológiami ako Python, React, Angular, Ansible, Robot framework, Docker, Kontena, Kubernetes, RabbitMQ alebo ElasticSearch

Všeobecné požiadavky:
- práca v tíme, koordinácia, tímový hráč
- backend Python, Django, TastyPie / Django REST Framework
- frontend React, Angular
- komunikácia s klientom

Hľadané pozície:

Full stack senior developer:
- min. 3 roky prax
- skúsenosti s Agile / SCRUM
- databázy, PostgreSQL
- schopnosť analyzovať existujúce riešenia, design komplexných dátových modelov
- orientácia v Python ekosystéme
- fluent English

Full stack medior developer:
- min. 1 rok prax alebo venovanie sa potrebným technológiam počas štúdia na vysokej škole
- záujem učiť sa nové technológie

- veľké možnosti na profesný rast, rôznorodé a zaujímavé projekty
- férové finančné ohodnotenie podľa stupňa vedomostí a výsledkov práce
- flexibilná pracovná doba, možnosť kombinovať aj s Home Office
- možnosť pracovať na ľubovoľnej platforme, preferovaný Linux resp. Mac

- spolu s profesným životopisom ideálne zasielaj aj referencie a projekty, na ktorých si sa zúčastnil

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

UNIX/Linux - základy
Python - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadované technológie a techniky:
- dobré znalosti programovania v Python-e

Výhodou:
- webový framework Django
- programovanie v JavaScripte, React a Angular
- základná znalost HTTP REST API
- základné znalosti GIT verziovania kódu
- záujem pracovat pod Linuxom / Mac OS
- SCRUM / Agile techniky

Osobnostné:
- otvorená myseľ, komunikácia
- férové jednanie
- samostatná a tímová práca na pridelených úlohách
- precíznosť, dodržiavanie termínov
- chuť vzdelávať sa a implementovať nové veci do procesov
- záujem o ďalší rozvoj v programovaní, návrhu internetových a intranetových aplikáciach a webových technológiách

Adaptiware je menší, no šikovný a flexibilný tím v Košiciach a práve hľadáme frontend/backend developera.

Máme naozaj široký záber, vývoj rôznorodých projektov od jednoduchých webových stránok, cez shopy, rozsiahle Internetové a Intranetové aplikácie až po dohľadové systémy nad technologickými procesmi a zariadeniami, ale aj podpora a vývoj na mieru pre silných IT partnerov a ich klientov zo Slovenska, Nemecka alebo USA. Okrem vývoja sme dobrí aj v automatizácii, testovaní, DevOps ale aj prevádzke našich riešení na nami spravovaných cloud ale i dedikovaných Linuxových systémoch.

Nudiť sa u nás nebude nikto. Tím tvoria prevažne Python developeri, primárna backend platforma je Python a Django. Pri frontend sa venujeme ako AngularJS tak ReactJs. Radi poradíme a naučíme, ale sa aj radi naučíme my niečo od teba.
Sme k sebe féroví, úprimní a ceníme si každú radu a názor. Vieme sľúbiť férovú odmenu za tvoje schopnosti a poctivú a pedantnú robotu, ktorá prináša výsledky a naši spokojní klienti sú toho dôkazom.

Ak by si mal/a záujem, ozvi sa a radi sa stretneme u nás na Južnej triede v Office Point 8 a pri dobrej káve môžme prebrať aké sú možnosti.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Južná trieda 8
04001 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eduard Kráčmar
Tel.: +421905724771
E-mail: poslať životopis
ID: 3241302   Dátum zverejnenia: 21.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupná mzda od 1500 € v závislosti od pozície a skúseností kandidára a bude predmetom diskusie počas výberového konania