Python developer

Adaptiware, spol. s r.o.

Miesto práce
Južná trieda 8, 04001, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
16.04.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tím Python developerov hľadá posilu
- práca na projektoch pre klientov zo Slovenska ako aj zo zahraničia
- návrh a realizácia projektov na mieru, Webové aplikácie, Intranetové systémy, data processing, automatizácia a testovacie frameworky, tvorba nástrojov na integráciu rôznych technológií

- veľké možnosti na profesný rast, rôznorodé a zaujímavé projekty
- férové finančné ohodnotenie podľa stupňa vedomostí a výsledkov práce
- flexibilná pracovná doba
- možnosť výberu platformy, Linux resp. Mac preferovaný, ak si Windowsak, nevadí, Linux ta naučíme

- spolu s profesným životopisom ideálne zasielaj aj referencie a projekty, na ktorých si sa zúčastnil

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

UNIX/Linux - základy
Python - základy
Administrácia UNIX/Linux - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadované technológie a techniky:
- dobré znalosti programovania v Python-e

Výhodou:
- webový framework Django
- programovanie v JavaScripte, React a Angular 2.x
- základná znalost HTTP REST API
- základné znalosti GIT verziovania kódu
- záujem pracovat pod Linuxom / Mac OS
- SCRUM / Agile techniky

Osobnostné:
- otvorená myseľ, komunikácia
- férové jednanie
- samostatná a tímová práca na pridelených úlohách
- precíznosť, dodržiavanie termínov
- chuť vzdelávať sa a implementovať nové veci do procesov
- záujem o ďalší rozvoj v programovaní, návrhu internetových a intranetových aplikáciach a webových technológiách

Tím Python developerov vytvára projekty na mieru pre svojich klientov zo Slovenska ako aj zo zahraničia.

Široký záber technológii, vývoj rôznorodých projektov od jednoduchých webových stránok, cez shopy, rozsiahle Internetové a Intranetové aplikácie až po dohľadové systémy nad technologickými procesmi a zariadeniami, custom Linux hosting na mieru a správa Linuxových systémov.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Južná trieda 8
04001 Košice
ID: 3241302   Dátum zverejnenia: 12.4.2018