Python developer

Adaptiware, spol. s r.o.

Miesto práce
Južná trieda 8, 04001, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
14.12.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- malý tím Python/Django developerov hľadá posilu
- práca na projektoch pre klientov zo Slovenska ako aj zo zahraničia
- projekty od jednoduchých webových stránok, cez shopy, rozsiahle Internetové a Intranetové aplikácie až po dohľadové systémy nad technologickými procesmi a zariadeniami, custom Linux hosting na mieru a správa Linuxových systémov
- možnosť zamerania od programovania komunikácie s HW až po klasický Webdesign
- priamy kontakt s klientom

- veľké možnosti na profesný rast, rôznorodé a zaujímavé projekty
- férové finančné ohodnotenie podľa stupňa vedomostí a výsledkov práce
- flexibilná pracovná doba, ideálne prostredie ako pre rannostajov, tak pre sedmospáčov
- možnosť špecifikácie, zamerať sa na oblasť, ktorá ti ide najlepšie
- možnosť výberu platformy, Linux resp. Mac preferovaný, ak si Windowsak, nevadí, Linux ta naučíme

- spolu s profesným životopisom ideálne zasielaj aj referencie a projekty, na ktorých si sa zúčastnil

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.12.2017 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

UNIX/Linux - základy

Počítačové znalosti - programátor

Python - pokročilý
CSS - základy
HTML - základy
PostgreSQL - základy
JavaScript - základy

Počítačové znalosti - administrátor

Administrácia UNIX/Linux - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadované technológie a techniky:
- backend web programovanie v Python / Django
- frontend web programovanie v Javascript / Angular 1.x/2.x / ReactJS
- skúsenosti s NodeJS prínos

Osobnostné:
- otvorená myseľ, komunikácia
- férové jednanie
- samostatná a tímová práca na pridelených úlohách
- precíznosť, dodržiavanie termínov
- chuť vzdelávať sa a implementovať nové veci do procesov
- záujem o ďalší rozvoj v programovaní, návrhu internetových a intranetových aplikáciach a webových technológiách

Výhodou:
- verziovanie kódu, základy GIT workflow, branches, commits, pull, push
- záujem pracovat pod Linuxom / Mac OS
- vývoj software pre embeded zariadenia, komunikácia s rôznymi druhymi HW pomocou ľubovoľného protokolu
- spracovanie grafických podkladov do statických šablón HTML/CSS/JS
- NodeJS, Grunt/GULP
- Docker
- SCRUM / Agile

Malý tím Python/Django developerov vytvára projekty na mieru pre svojich klientov zo Slovenska ako aj zo zahraničia.

Široký záber technológii, vývoj rôznorodých projektov od jednoduchých webových stránok, cez shopy, rozsiahle Internetové a Intranetové aplikácie až po dohľadové systémy nad technologickými procesmi a zariadeniami, custom Linux hosting na mieru a správa Linuxových systémov.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Južná trieda 8
04001 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eduard Kráčmar
Tel.: +421905724771
E-mail: poslať životopis
ID: 3241302   Dátum zverejnenia: 13.11.2017